TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Moeten Philip Freriks en Maarten van Rossem binnenkort vrezen voor hun plek?
Lees ook: Herman van der Zandt moet ook stoppen met presentatie Met Het Mes op Tafel
Begin dit jaar liet Marc Dik, ceo bij De Slimste Mens-producent Skyhigh TV, al weten dat er langzaam wordt nagedacht over de opvolgers van zowel de 79-jarige presentator als zijn eveneens 79-jarige sidekick. "Die gedachten gaan natuurlijk door ons hoofd en daar zijn we ook over aan het nadenken", stelde hij toen. "Niet in de zin dat er al contracten klaarliggen met nieuwe mensen, maar we moeten daarover nadenken. Ja, dat kan niet anders."
Toen was er dus nog geen sprake van contracten, maar de tv-experts weten het zeker: Herman van der Zandt zou zomaar eens naar de omroep gehaald kunnen zijn om het programma te presenteren.
De gedoodverfde opvolger van Philip Freriks bij De Slimste Mens is binnen bij KRO-NCRV! https://t.co/78Qz1UoNTP — Ron Vergouwen (@RonVergouwen) July 27, 2023
"Er wordt al langer gefluisterd dat Philip en Maarten gaan stoppen", aldus Sander de Kramer in De Oranjezomer. "En ik denk dat het een hele goede zet is om Herman van der Zandt daar neer te zetten. Hij heeft Met het Mes op Tafel ook fantastisch gepresenteerd en het is echt een waanzinnig leuke gozer. Hij doet ook vaak op de vrijdagavond het nieuwsforum. Het is een hele aimabele jongen die je graag ook wat gunt."
Of het ook daadwerkelijk zo gaat zijn, is de vraag. Dat zal de toekomst uitwijzen. De Slimste Mens met Philip en Maarten is in ieder geval vanaf 31 juli weer elke werkdag rond 20:35 uur te zien op NPO1.
Presentator Wilfred Genee is tijdelijk afwezig bij Vandaag Inside
07:40De TV van gisteren: Meer dan miljoen kijkers voor seizoensslot Kopen Zonder Kijken
07:00GTST Spoilers - maandag 18 t/m donderdag 21 mei 2026
20:47Kijkers stomverbaasd over concessie in seizoensslot Kopen Zonder Kijken: 'Dan ben je gek'
20:18Eva Jinek verrast NOS Jeugdjournaal-presentatoren met Ere Zilveren Nipkowschijf 2026