TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
KRO-NCRV bevestigt dat Stefan Stasse komende maandag al zijn debuut maakt bij Keuringsdienst van waarde met het onderwerp gelatine.
Stasse combineert de tv-klus met zijn radiowerk op NPO Radio 5 waar hij op vrijdag, zaterdag en zondag Magical mystery tour presenteert. Tot afgelopen januari was Stasse iedere werkdag te horen in de avonduren op NPO Radio 2. De dj heeft ook televisie-ervaring: in 2011 was hij de drijvende kracht achter het KRO-consumentenprogramma De rekenkamer.
In een reactie laat Stasse weten verheugd te zijn dat KRO-NCRV hem vroeg voor De keuringsdienst: "Het is een maatschappelijk belangrijk programma dat fabrikanten, supermarkten én de kijker scherp houdt."
Keuringsdienst van waarde is op maandagen te zien rond 21:30 uur op NPO 1.
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
Verschuivingen in televisiewereld: Kirsten Westrik en Tom van 't Einde verplaatsen
10:57Priscilla Wildeman zet zoons in het zonnetje
09:28RTL 4 komt met opvallende tegenhanger van SBS6-hit The Tribute
08:27De TV van gisteren: Kijkers ruiken onraad bij Het Perfecte Plaatje
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten