TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Patty verraste vriend en vijand toen ze een vierjarige deal sloot met John de Mol, maar hij had wel een voorwaarde voor hun samenwerking.
John de Mol mag het contract ontbinden als Patty onverhoopt ondanks haar maagverkleining weer aankomt. Deze gewichtsclausule stipuleert dat Brard twee maanden de tijd krijgt om op haar oude gewicht te komen, anders staat ze onverbiddellijk op straat. In eerste instantie was de beeldbuis diva woedend toen ze dit las.
Brard was klaar om de deal af te wijzen, tot Talpa-adviseur Erland Galjaard zich in het conflict mengde. Hij wist beide partijen tot elkaar te brengen door de bewoording van de clausule aan te passen. Nu moet Patty de komende drie jaar zorgen dat ze dezelfde 'uitstraling' moet behouden.
Hoewel het contractueel afdwingen van uiterlijke kenmerken aanvoelt als ietwat draconisch, vrouwonvriendelijk en niet meer van deze tijd, heeft Patty inmiddels begrip gekregen voor het standpunt van De Mol: "Het kan aan de ene kant een beetje heftig overkomen, maar aan de andere kant – dat zei mijn advocaat ook – dat modellen ook weleens in hun contract krijgen dat ze niets met hun haar mogen doen of niets met hun uiterlijk mogen doen. Ik zal moeten blijven sporten en ik mag ook niet naar de kapper, zeg maar."
Woede bij Kristie in De Bondgenoten: 'Waarom stook jij in een vriendschap?'
11:35Hélène Hendriks na opvallende actie Hans Teeuwen: 'Ik stuur niemand weg'
10:56Goed nieuws voor Nederlandse Songfestival-kijkers
10:06Opnames We Zijn er Bijna! begonnen: zo start Marlijn haar dag in Kroatië
09:57Maestro terugkijken? Eva Eikhout maakt indruk met De Notenkraker van Tsjaikovski