TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
SBS 6 verliest volgend jaar minstens twee bekende gezichten. Zowel Patty Brard als Jeroen van der Boom krijgen geen nieuw, vast contract bij de zender.
Patty Brard tekende in februari 2019 een lucratief, vierjarig contract bij Talpa. De deal was omstreden omdat er een gewichtseis in was opgenomen: mocht de presentatrice onverhoopt teveel aankomen dan kon ze zonder pardon ontslagen worden. Die clausule is ongebruikt gebleven, toch krijgt de 67-jarige Patty geen nieuw contract.
Brard laat via RTL Boulevard weten dat ze niet van plan is helemaal te stoppen met televisie maken. Er zijn gesprekken om als freelancer actief te blijven voor de zendergroep. De laatste jaren is ze vooral te zien op de late avond bij Shownieuws, wat haar gezien het tijdstip niet altijd meevalt. Begin december wordt duidelijk hoe of wat Patty gaat doen na 2023.
Jeroen van der Boom is sinds 2011 aan SBS verbonden, maar aan die exclusieve samenwerking komt eveneens een eind. Van der Boom stelt andere projecten naast zijn televisiewerk te willen doen. De afgelopen jaren maakte Jeroen vooral muziekprogramma's als Hoge bomen en De liedjes van. Of die programma's terugkeren op de buis is nog niet bekend.
Twee Europese toplanden staan vanavond tegenover elkaar in de kwartfinales van het WK voetbal. Spanje en België beschikken allebei over een selectie vol sterren, waardoor alle ingrediënten aanwezig zijn voor een boeiende krachtmeting.
Tobias Camman deelt emotionele post na laagste cijfer ooit in Het Perfecte Plaatje op Reis
11:13Beau vertrekt, maar Anouk blijft: kijkers De Bondgenoten gaan los
10:19Estavana Polman hint op Beter Laat Dan Nooit-versie met Wilfred, Johan en René
09:15De TV van gisteren: ruim 2,2 miljoen kijkers zien WK-avontuur voor Marokko eindigen
09:06Schema halve finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden en uitslagen