TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
SBS 6 verliest volgend jaar minstens twee bekende gezichten. Zowel Patty Brard als Jeroen van der Boom krijgen geen nieuw, vast contract bij de zender.
Patty Brard tekende in februari 2019 een lucratief, vierjarig contract bij Talpa. De deal was omstreden omdat er een gewichtseis in was opgenomen: mocht de presentatrice onverhoopt teveel aankomen dan kon ze zonder pardon ontslagen worden. Die clausule is ongebruikt gebleven, toch krijgt de 67-jarige Patty geen nieuw contract.
Brard laat via RTL Boulevard weten dat ze niet van plan is helemaal te stoppen met televisie maken. Er zijn gesprekken om als freelancer actief te blijven voor de zendergroep. De laatste jaren is ze vooral te zien op de late avond bij Shownieuws, wat haar gezien het tijdstip niet altijd meevalt. Begin december wordt duidelijk hoe of wat Patty gaat doen na 2023.
Jeroen van der Boom is sinds 2011 aan SBS verbonden, maar aan die exclusieve samenwerking komt eveneens een eind. Van der Boom stelt andere projecten naast zijn televisiewerk te willen doen. De afgelopen jaren maakte Jeroen vooral muziekprogramma's als Hoge bomen en De liedjes van. Of die programma's terugkeren op de buis is nog niet bekend.
Geen rol voor Cornald Maas bij Songfestival 2027: 'Had het graag nog een keer gedaan'
14:10De eerste beelden van Expeditie Robinson zijn er: 'Jullie zijn écht nog niet klaar voor wat jullie gaan zien'
13:29Nog geen genoeg van De Hanslers? Je kunt vanavond meteen verder kijken
13:00Emotionele start van Flikken Rotterdam: speciaal eerbetoon aan overleden Cees Geel
11:11Waar is Emile Ratelband? Dochter Minou wanhopig: 'Ontzettend ongerust'