TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
SBS 6 verliest volgend jaar minstens twee bekende gezichten. Zowel Patty Brard als Jeroen van der Boom krijgen geen nieuw, vast contract bij de zender.
Patty Brard tekende in februari 2019 een lucratief, vierjarig contract bij Talpa. De deal was omstreden omdat er een gewichtseis in was opgenomen: mocht de presentatrice onverhoopt teveel aankomen dan kon ze zonder pardon ontslagen worden. Die clausule is ongebruikt gebleven, toch krijgt de 67-jarige Patty geen nieuw contract.
Brard laat via RTL Boulevard weten dat ze niet van plan is helemaal te stoppen met televisie maken. Er zijn gesprekken om als freelancer actief te blijven voor de zendergroep. De laatste jaren is ze vooral te zien op de late avond bij Shownieuws, wat haar gezien het tijdstip niet altijd meevalt. Begin december wordt duidelijk hoe of wat Patty gaat doen na 2023.
Jeroen van der Boom is sinds 2011 aan SBS verbonden, maar aan die exclusieve samenwerking komt eveneens een eind. Van der Boom stelt andere projecten naast zijn televisiewerk te willen doen. De afgelopen jaren maakte Jeroen vooral muziekprogramma's als Hoge bomen en De liedjes van. Of die programma's terugkeren op de buis is nog niet bekend.
Cristiano Ronaldo en Engeland staan vandaag centraal op het WK voetbal. Portugal hoopt zich te herstellen van het verrassende gelijkspel tegen DR Congo, terwijl Engeland de sterke start tegen Kroatië een vervolg wil geven.
Netflix-serie Haantjes krijgt een derde seizoen
10:06MAX Vakantieman keert terug: dit kun je verwachten van het nieuwe seizoen
10:00Danny Froger onthult grootste uitdaging in Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Het is daar een chaos'
09:13Videoland deelt eerste details van nieuwe dramaserie Dochters
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij