TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Een week geleden kreeg Tatiana uit Meer Dan Verwacht weer de schrik van haar leven. Haar dochter Hope werd opgenomen in het ziekenhuis met ademhalingsproblemen. Nu deelt de drielingmoeder een update over haar.
Gelukkig is het positief nieuws.
Op Instagram deelt Tatiana een foto waarop te zien is hoe Hope weer herenigd wordt met haar zusjes en andere familieleden. “Wij zijn thuis!” schrijft Tatiana bij de post. '”Completer kan ik mij niet voelen. We waren 9 dagen in het ziekenhuis, wij misten jouw zussen natuurlijk en vandaag is de dag dat we weer samen zijn.”
In het eerste seizoen van Meer Dan Verwacht was te ook al te zien hoe dochter Hope (met een aangeboren hartafwijking) met de ambulance naar het ziekenhuis werd gebracht en zelfs op de ic terecht kwam.
Gelukkig is ze nu weer aan de betere hand. “Met Hope gaat het goed, ze is ontzettend blij om thuis te zijn. Ze is nog niet helemaal beter, maar de liefde van haar familie, van mij en haar zussen en vrienden en vriendinnen is ontzettend helend.”
Tatiana laat ook nog weten dat de beelden van de hereniging met de zusjes te zien zal zijn in het nieuwe seizoen van Meer dan Verwacht.
Komende winter wordt het nieuwe seizoen van Meer Dan Verwacht uitgezonden op NPO 1. Seizoen 1 kan je nog steeds terugkijken via NPO Start.
De TV van gisteren: B&B Vol Liefde-kijkers vallen net als Nisha Tara in katzwijm voor Lieske
06:47Vanavond op TV: Poorten van Europa, Woeste grond, The Other Guys
22:13B&B Vol Liefde-Iris heeft het moeilijk door ogenschijnlijk ontbrekende sociale antennes van Edwin
20:42Erica Terpstra verhuist naar een rusthuis in Laren
14:23De streamingtip van de week: The Idaho Murders: College Nightmare op Netflix