TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Aan tafel bij Sophie & Jeroen blikt Hofman na een kleine 2,5 jaar terug op de spraakmakende uitzending van zijn onlineprogramma BOOS waarin het gesprek met John de Mol het staartstuk vormde.
Omdat er zoveel van het gesprek afhing werd Hofman naar eigen zeggen overvallen door faalangst. Vlak voor de ontmoeting met De Mol trok hij zich zelfs even terug op het toilet: "Toen ben ik voor die spiegel gaan staan en ik dacht: hoe ga ik dit doen in hemelsnaam."
Hofman wist zich te herpakken, maar hij had door waarom hij zich zo onzeker voelde. Niet alleen hing er naar eigen zeggen 'juridisch veel vanaf', hij was ook nog eens moe vanwege de vele uren die in het voorbereiden van de BOOS-aflevering waren gaan zitten: "Toen had ik voor het eerst in lange tijd in dit werk weer echt faalangst.
Inmiddels is BOOS: Dit is The voice meer dan 11 miljoen keer bekeken op YouTube, ook won Tim de eerste Televizier-Ring Impact voor de uitzending.
Na de openingswedstrijd van het WK voetbal 2026 staat op vrijdag 12 juni de eerste volledige speeldag op het programma. Voetbalfans kunnen zich opmaken voor twee interessante groepsduels.
Anniko van Santen presenteert AVROTROS Triviant
09:21NPO en Disney+ slaan handen ineen voor Nederlandse versie van Wolven
08:57Raymond Mens reist tijdens het WK af naar Amerika voor Vandaag Inside en De Oranjezomer
08:55Terugkijken: De hoogtepunten van de muzikale openingsceremonie van het WK voetbal
07:31De TV van gisteren: WK voetbal domineert de kijkcijfers