TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
“De Britse politieseries A Touch of Frost, Inspector Morse, Midsomer Murders... Ik keek mee met mijn ouders, maar was zelf ook fan. Ik weet nog dat Morse doodging in de serie, daar was ik een week goed ziek van. Wat mij in het genre aantrok, was het vraagstuk dat opgelost moest worden. Ik ben geen agent geworden, wel journalist. Ik denk dat daar een link te leggen valt.”
“Het eerste seizoen van True Detective. Alles was er goed aan: de regie, het verhaal, de muziek en de acteurs, onder wie Matthew McConaughey. Zijn detective is een nihilist; het maakt hem allemaal niet zoveel uit. Het klinkt donker, maar ik ben wel van het nihilisme.”
“Ik kijk graag naar Nederlands drama, zoals De Joodse Raad, BODEM en Een van Ons. En ik ben fan van de jongerenserie Vakkenvullers. Het is de enige keer dat ik een bijrolletje deed in een serie. Verder hoeven makers me daar nooit voor te bellen, schrijf dat maar op.”
Meer lezen? Bekijk dan ook: Chris Zegers deelt zijn tv-tips: 'The White Lotus was smullen'
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Attenborough: Kingdom, Vroege vogels, 3 op reis: De reis van je leven
10:00Geen interesse in WK voetbal 2026? Dit zijn de beste alternatieven op tv
08:54Zieke Vinchenzo zorgt voor unieke situatie bij Stars on stage: 'Er moet iemand afvallen'
08:42Op deze datum begint het nieuwe seizoen Tijd voor MAX
08:34De TV van gisteren: Peter Gillis roemloos ten onder in laatste Massa is kassa