TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Dat meldt Tina Nijkamp na berichtgeving van NU.nl.
Afgelopen maart verscheen er een artikel in De Volkskrant, waarin presentator Tom Egbers beschuldigd werd van grensoverschrijdend gedrag. Hij zou een affaire hebben gehad met een vrouwelijke collega en haar geïntimideerd hebben. De presentator heeft daarvoor spijt betuigd. Egbers deed eenmalig zijn verhaal in talkshow Khalid & Sophie. Daarna is hij niet meer op televisie verschenen en heeft hij zijn werkzaamheden neergelegd.
Vandaag is bekend geworden dat Gert van 't Hof de vaste presentator wordt van NOS Studio Sport Eredivisie. Hij is al tien jaar een bekend gezicht van NOS Sport. Vanwege de aanwezigheid van Egbers werden de presentatoren de afgelopen maanden steeds afgewisseld.
NOS maakte vrijdag bekend dat Leonne Stentler wordt toegevoegd aan het team van NOS Studio Sport Eredivisie. De oud-voetbalster gaat de Eredvisiesamenvattingen vanaf zondag van voetbalanalyses en andere inzichten voorzien.
NOS Studio Sport Eredivisie is op zondagavonden om 19.00 uur te zien op NPO 1.
Partnerbijdrage
Advent dag 15 | Maak kans op de driedelige boekenset Alle Songs van het Songfestival
11:41Video: Martin Morero betovert Winterparadijs
11:14Video: Tommy van Lent reageert op geruchten rondom terugkeer in GTST
11:02Gedoe rond B&B Vol Liefde: Aftrap voor de tweede keer verplaatst
10:28Van grappenmaker tot zelfinzicht: Ruben Nicolai over pleasen, verlies en verandering