TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Dat meldt Tina Nijkamp na berichtgeving van NU.nl.
Afgelopen maart verscheen er een artikel in De Volkskrant, waarin presentator Tom Egbers beschuldigd werd van grensoverschrijdend gedrag. Hij zou een affaire hebben gehad met een vrouwelijke collega en haar geïntimideerd hebben. De presentator heeft daarvoor spijt betuigd. Egbers deed eenmalig zijn verhaal in talkshow Khalid & Sophie. Daarna is hij niet meer op televisie verschenen en heeft hij zijn werkzaamheden neergelegd.
Vandaag is bekend geworden dat Gert van 't Hof de vaste presentator wordt van NOS Studio Sport Eredivisie. Hij is al tien jaar een bekend gezicht van NOS Sport. Vanwege de aanwezigheid van Egbers werden de presentatoren de afgelopen maanden steeds afgewisseld.
NOS maakte vrijdag bekend dat Leonne Stentler wordt toegevoegd aan het team van NOS Studio Sport Eredivisie. De oud-voetbalster gaat de Eredvisiesamenvattingen vanaf zondag van voetbalanalyses en andere inzichten voorzien.
NOS Studio Sport Eredivisie is op zondagavonden om 19.00 uur te zien op NPO 1.
Cristiano Ronaldo en Engeland staan vandaag centraal op het WK voetbal. Portugal hoopt zich te herstellen van het verrassende gelijkspel tegen DR Congo, terwijl Engeland de sterke start tegen Kroatië een vervolg wil geven.
Netflix-serie Haantjes krijgt een derde seizoen
10:06MAX Vakantieman keert terug: dit kun je verwachten van het nieuwe seizoen
10:00Danny Froger onthult grootste uitdaging in Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Het is daar een chaos'
09:13Videoland deelt eerste details van nieuwe dramaserie Dochters
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij