TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Dat meldt Tina Nijkamp na berichtgeving van NU.nl.
Afgelopen maart verscheen er een artikel in De Volkskrant, waarin presentator Tom Egbers beschuldigd werd van grensoverschrijdend gedrag. Hij zou een affaire hebben gehad met een vrouwelijke collega en haar geïntimideerd hebben. De presentator heeft daarvoor spijt betuigd. Egbers deed eenmalig zijn verhaal in talkshow Khalid & Sophie. Daarna is hij niet meer op televisie verschenen en heeft hij zijn werkzaamheden neergelegd.
Vandaag is bekend geworden dat Gert van 't Hof de vaste presentator wordt van NOS Studio Sport Eredivisie. Hij is al tien jaar een bekend gezicht van NOS Sport. Vanwege de aanwezigheid van Egbers werden de presentatoren de afgelopen maanden steeds afgewisseld.
NOS maakte vrijdag bekend dat Leonne Stentler wordt toegevoegd aan het team van NOS Studio Sport Eredivisie. De oud-voetbalster gaat de Eredvisiesamenvattingen vanaf zondag van voetbalanalyses en andere inzichten voorzien.
NOS Studio Sport Eredivisie is op zondagavonden om 19.00 uur te zien op NPO 1.
De TV van gisteren: Kijkers van De Hanslers zijn helemaal klaar met het gedrag van Monique
07:00GTST Spoilers - maandag 5 t/m donderdag 8 januari 2026
06:47Vanavond op TV: Jaaroverzicht NOS Journaal 2025, Medisch Centrum West, Volcano
19:15College Robert Dijkgraaf dinsdag te zien in special Eva: dit kan je verwachten
15:26Video: Maik de Boer liep hersenschudding op bij Het Zwaard van Damocles