TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
De eerste reeks van de docusoap was afgelopen voorjaar te zien.
De docusoap gaat over Mitchel die werkt als stadsbeheerder in Rotterdam. Enthousiast vertelt hij over zijn werkzaamheden en wordt hij ook gevolgd op werk en thuis. De kijkcijfers waren niet om over naar huis te schrijven, maar online werden mensen wel enthousiast van het programma.
Die populariteit kan Mitchel wel begrijpen. "Ik denk dat dat komt door het stukje luchtigheid, de puurheid en eerlijkheid. En ook wel een stukje positiviteit waar Nederland misschien wel op zat te wachten. Wij hebben het echt gemaakt vanuit de uitvoering en laten zien dat het werk dat wij doen heel belangrijk is. En dat wordt soms als normaal ervaren en dat is soms wel eens jammer. Dus het op de kaart zetten van die club, van medewerkers, collega's, dat vind ik heel leuk om te mogen doen."
Mitchel begon met vloggen over zijn werkzaamheden. Onder meer met een sneeuwvlog werd hij heel bekend. Ook tijdens de corona-tijd konden mensen zijn positiviteit wel gebruiken. "Ik ben begonnen met een klein lensje, m'n eigen telefoon. Als er dan een producent op de lijn komt, dat is natuurlijk extra mooi. Ik heb altijd een missie gehad om te laten zien wat we doen en die is wel geslaagd."
Zaterdag is The Connection niet te zien en dit is waarom
10:05Het tweede seizoen van The Real Housewives van het Zuiden gaat op deze datum van start
08:21De TV van gisteren: Bruisende Barbara is dolenthousiast over B&B van Klaas in Winter Vol Liefde: ‘Sodeknetter’
06:47Vanavond op TV: Sergio over de grens, Flo, I Care a Lot
20:37Nicolette van Dam en Bas Smit presenteren Nederlandse versie van Love is Blind