TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
De eerste reeks van de docusoap was afgelopen voorjaar te zien.
De docusoap gaat over Mitchel die werkt als stadsbeheerder in Rotterdam. Enthousiast vertelt hij over zijn werkzaamheden en wordt hij ook gevolgd op werk en thuis. De kijkcijfers waren niet om over naar huis te schrijven, maar online werden mensen wel enthousiast van het programma.
Die populariteit kan Mitchel wel begrijpen. "Ik denk dat dat komt door het stukje luchtigheid, de puurheid en eerlijkheid. En ook wel een stukje positiviteit waar Nederland misschien wel op zat te wachten. Wij hebben het echt gemaakt vanuit de uitvoering en laten zien dat het werk dat wij doen heel belangrijk is. En dat wordt soms als normaal ervaren en dat is soms wel eens jammer. Dus het op de kaart zetten van die club, van medewerkers, collega's, dat vind ik heel leuk om te mogen doen."
Mitchel begon met vloggen over zijn werkzaamheden. Onder meer met een sneeuwvlog werd hij heel bekend. Ook tijdens de corona-tijd konden mensen zijn positiviteit wel gebruiken. "Ik ben begonnen met een klein lensje, m'n eigen telefoon. Als er dan een producent op de lijn komt, dat is natuurlijk extra mooi. Ik heb altijd een missie gehad om te laten zien wat we doen en die is wel geslaagd."
BNNVARA ziet tweede seizoen van spelprogramma Wolven wel zitten
15:35Max Verstappen is in vorm! Wint hij dit jaar ook de Formule 1 GP van de Verenigde Staten?
15:25Maxime Meiland wilde zo graag meedoen aan Expeditie Robinson dat ze zelf belde
14:22Save the date: dit is de datum van het Gouden Televizier-Ring Gala 2027
10:47Vanaf deze datum is Toos: De Van der Valk ontvoering op Netflix te zien