TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Dat Guido kon zingen, was echter geen geheim. Hij haalde in het eerste seizoen van The Masked Singer namelijk nog de finale als Leeuw.
Lees ook: In dit programma is Guido Spek binnenkort ook te zien
Guido Spek verliet in 2019 - na zo'n negen jaar de rol van Sjoerd Bouwhuis te hebben vertolkt - voorgoed de studio's van Goede Tijden Slechte Tijden om zich te focussen op andere projecten. Zo hoopte hij meer in het theater te staan, zelf dingen te gaan schrijven en muziek te maken. Dat dit geen loze woorden waren, blijkt nu wel. De muzikant bracht namelijk afgelopen week zijn eerste single uit: Sjieke Poes.
De nieuwe single gaat over social media en hoe serieus mensen dat kunnen nemen, zo blijkt wel uit teksten als 'De vraag van vandaag is wat heb je gedaan, want een dag niet gepost is een dag niet bestaan!' en 'Plaatjes vullen geen gaatjes'.
Meer horen? Je vindt de gehele single hier.
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:35Tim Hofman moest er goed over nadenken, maar gaat door met Over Mijn Lijk
09:54Will Koopman hint op nieuwe Oogappels-film
09:28De TV van gisteren: België plaatst zich met een beetje geluk wél voor de achtste finales op het WK Voetbal 2026
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten