TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Dat Guido kon zingen, was echter geen geheim. Hij haalde in het eerste seizoen van The Masked Singer namelijk nog de finale als Leeuw.
Lees ook: In dit programma is Guido Spek binnenkort ook te zien
Guido Spek verliet in 2019 - na zo'n negen jaar de rol van Sjoerd Bouwhuis te hebben vertolkt - voorgoed de studio's van Goede Tijden Slechte Tijden om zich te focussen op andere projecten. Zo hoopte hij meer in het theater te staan, zelf dingen te gaan schrijven en muziek te maken. Dat dit geen loze woorden waren, blijkt nu wel. De muzikant bracht namelijk afgelopen week zijn eerste single uit: Sjieke Poes.
De nieuwe single gaat over social media en hoe serieus mensen dat kunnen nemen, zo blijkt wel uit teksten als 'De vraag van vandaag is wat heb je gedaan, want een dag niet gepost is een dag niet bestaan!' en 'Plaatjes vullen geen gaatjes'.
Meer horen? Je vindt de gehele single hier.
Dit programma vervangt The Voice of Holland na de spannende finale
10:03Martine van Os stelt prangende vraag aan We Zijn er Bijna!-opvolger Marlijn Weerdenburg: 'Ik wil niet vervelend doen'
10:00Dit is de favoriete serie van Harm Edens: 'Je gaat echt van de personages houden'
09:15Zo reageren alle verbannelingen op de ontmaskering van De Verraders: 'Hoe kan dit?'
08:50De TV van gisteren: Kijkers te spreken over vlotte montage Married at First Sight