TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Dat Guido kon zingen, was echter geen geheim. Hij haalde in het eerste seizoen van The Masked Singer namelijk nog de finale als Leeuw.
Lees ook: In dit programma is Guido Spek binnenkort ook te zien
Guido Spek verliet in 2019 - na zo'n negen jaar de rol van Sjoerd Bouwhuis te hebben vertolkt - voorgoed de studio's van Goede Tijden Slechte Tijden om zich te focussen op andere projecten. Zo hoopte hij meer in het theater te staan, zelf dingen te gaan schrijven en muziek te maken. Dat dit geen loze woorden waren, blijkt nu wel. De muzikant bracht namelijk afgelopen week zijn eerste single uit: Sjieke Poes.
De nieuwe single gaat over social media en hoe serieus mensen dat kunnen nemen, zo blijkt wel uit teksten als 'De vraag van vandaag is wat heb je gedaan, want een dag niet gepost is een dag niet bestaan!' en 'Plaatjes vullen geen gaatjes'.
Meer horen? Je vindt de gehele single hier.
Familie Gillis: Massa Is Kassa binnenkort terug en dit kan je allemaal verwachten
10:08Temptation Island Spanje loopt he-le-maal uit de hand en gast gooit tablet van een berg
08:12De TV van gisteren: De Verraders sluit de aflevering af met ‘zieke plottwist’
20:41Volgers hadden gelijk: Astrid Kersseboom is de verteller van The Passion
19:47Daan Schuurmans als ambitieuze koopman en Malou Gorter als barones in Grand Hotel aan Zee