TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
De 69-jarige De Hoop deelde op Instagram beelden van de röntgenfoto van zijn voet. Daaruit bleek dat de voormalig nieuwslezer zijn teen op twee plaatsen heeft gebroken. De breukjes kwamen tot stand doordat De Hoop per ongeluk tegen een bladblazer aanschopte.
De Hoop toont zich echter een bikkel, want met zijn nieuw opgelopen blessure gaat hij toch op reis. Samen met zijn man Coen verblijft de man van de befaamde truien en kenmerkende koffiemokken de komende periode op Kreta.
De Hoop was dertig jaar lang het gezicht van het ontbijtnieuws bij RTL. Sinds 2022 is de 69-jarige Rotterdammer aan het genieten van zijn pensioen.
Partnerbijdrage
De streamingtip van de week: Little House on the Prairie op Netflix
12:22Laura Bakker speelt de rol van Margarita: dit zijn de eerste stills van de dramaserie Mabel & Margarita
10:35BNNVARA komt met nieuwe dramaserie Gaslight
09:31Prime Video maakt startdatum van Undercover Lover bekend
09:31Bekijk de knotsgekke WK-wedstrijd tussen VS en België inclusief Trump-dansje (video)