TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
RTL Boulevard kon melden dat Waylon, echte naam Willem Bijkerk, op donderdag 15 september aanschuift bij Jinek om zijn verhaal te doen.
Afgelopen juni maakten juicekanalen bekend dat de zanger veelvuldig vreemd is gegaan tijdens en na de zwangerschap van zijn vriendin Bibi Breijman. In die tijd was ze in verwachting van hun tweede kindje. Na de onthullingen trok Waylon in het openbaar het boetekleed aan, maar hij heeft tot op heden in de media geen uitspraken gedaan over het hoe en waarom van zijn gedrag. Voor Breijman zelf hoeft dat ook niet meer, zij heeft al meerdere malen aangegeven dat ze door wil met hem en hun gezinnetje.
Boulevard vernam van de redactie van Jinek dat Waylon het voornamelijk over zijn nieuwe muziek wil hebben. Luuk Ikink kon zich echter niet voorstellen dat Waylons privéleven niet ter sprake komt.
Vanavond op TV: Blinded, NCIS, Lincoln
06:00Programma WK voetbal zaterdag 13 juni
06:00De streamingtip van de week: Suzan & Freek: We Vieren Het Leven op Videoland
23:20Humberto Tan neemt afscheid van kijkers: 'Dit was RTL Tonight'
22:41Michael Bublé bij de openingsceremonie van het WK voetbal gemist? Bekijk hier alle optredens terug