TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
RTL Boulevard kon melden dat Waylon, echte naam Willem Bijkerk, op donderdag 15 september aanschuift bij Jinek om zijn verhaal te doen.
Afgelopen juni maakten juicekanalen bekend dat de zanger veelvuldig vreemd is gegaan tijdens en na de zwangerschap van zijn vriendin Bibi Breijman. In die tijd was ze in verwachting van hun tweede kindje. Na de onthullingen trok Waylon in het openbaar het boetekleed aan, maar hij heeft tot op heden in de media geen uitspraken gedaan over het hoe en waarom van zijn gedrag. Voor Breijman zelf hoeft dat ook niet meer, zij heeft al meerdere malen aangegeven dat ze door wil met hem en hun gezinnetje.
Boulevard vernam van de redactie van Jinek dat Waylon het voornamelijk over zijn nieuwe muziek wil hebben. Luuk Ikink kon zich echter niet voorstellen dat Waylons privéleven niet ter sprake komt.
Zijn Domenik en Ferenc uit MAFS nog samen? Dit denken jullie
11:05Eurovisie Songfestival 2026: hier kijk je de opening live
10:50De familie Wildeman uit Een Huis Vol komt met eerlijk bericht: 'Overleeft een relatie zoiets?'
10:00Dan Karaty blijkt enorme sportfanaat: dit zijn z'n tv-aanraders
09:48Podcast Over de Liefde van Debby Gerritsen komt binnenkort ook op tv