TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
In Matthijs gaat door nam hij deel als achtergrondzanger, daarna bracht hij een ode en tot slot blies hij iedereen weg met een rock-optreden van een Hazes-klassieker.
In een achtergrondkoor met Edwin Evers en Suzanne en Monique Klemann zong hij Rosanna van Toto. Daarna vertolkte hij een speciale versie van My Way. En daarna ging alle remmen los met Het Rode Licht van André Hazes dat Waylon in een nieuw jasje had gestoken voor de uitzending.
Meteen na de uitzending was Matthijs gaat door nummer één trending topic op Twitter in Nederland.
Je kan zeggen en vinden van Waylon wat je wilt, maar ik blijf het een ongekend goede en veelzijdige zanger vinden!
Waylon - 't Rode licht | Matthijs Gaat Door https://t.co/wvadfG5ayV — ? Barbes ? (@Barbes_NL) September 25, 2022
Wat een waanzinnig goede aflevering weer van #matthijsgaatdoor. — Rob (@robrozevink) September 24, 2022
Mensen. Ga #matthijsgaatdoor terugkijken. Go see Waylon die Het Rode Licht zingt… ???? — RoodBaard ? (@RoodBaart) September 24, 2022
#Waylon bij#matthijsgaatdoor
Nederlandstalig à la Hazes met het nummer 't Rode licht . Weergaloos en ook en passant even Hé Kleine meid op je kinderfiets van #HermanvanVeen heel gevoelig gebracht.
Die 'snik' heeft ie zeker in zijn stem. — Auke Oosting (@OostingAuke) September 24, 2022
Op deze datum verschijnt de speciale jubileumdocumentaire 'Wij zijn GTST'
19:5522 bekende Nederlanders strijden om slimste BN'er-titel in De Allesweter VIPS
19:34Het waren 2 fantastische dagen keert terug voor tweede seizoen
18:45Tribe to Survive: BN'ers strijden met dierbaren in extreme natuurtest
18:13Liegen en bluffen centraal in psychologische realityshow Het Diner