TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Afgelopen week werd er al gespeculeerd over Waylon die tijdens de zwangerschap van zijn vriendin Bibi Breijman zou zijn vreemdgegaan. Nu komt de zanger zelf met een statement.
Op zijn Instagram heeft Waylon een foto geplaatst met de tekst “I know I fucked up”, waarmee hij de geruchten dus toegeeft. Verder zegt hij dat hij hulp moet gaan zoeken. “Ik kan nu niks zeggen waardoor dit lichter wordt voor Bibi. Het enige wat ik kan zeggen tegen mezelf is dat ik hulp moet zoeken voor de demonen in mijn hoofd. Wat ik heb gedaan is onvergeeflijk en ik verwacht dus ook niet dat Bibi me zomaar vergeeft.”
Een paar weken geleden verwelkomden Waylon en Bibi nog hun tweede kindje Chester. En ze hebben al een dochter van 3 jaar genaamd Teddy. Yvonne Coldeweijer en Juicechannel brachten deze week naar buiten dat Waylon dus tijdens de laatste zwangerschap zou vreemd zijn gegaan met een dame genaamd Jadey Lois. Juicechannel wist zelfs gesprekken tussen de twee te publiceren.
Waylon sluit zijn post af met: “Ik wil een betere vader zijn dan dat ik een vriend ben geweest. Ik hou het allermeeste van mijn gezin en juist dat heb ik verkloot. Het enige wat Bibi nu verdiende is om in alle rust te kunnen genieten van haar kraamtijd, en zelfs dat heb ik haar afgenomen. Ik ben een lul!”
Partnerbijdrage
Een simpele opdracht, een tikkende klok en vijf comedians die er ieder hun eigen draai aan geven. In het nieuwe RTL4-programma Taskmaster leidt Arjen Lubach de hilarische chaos in goede banen.
Fans moeten heel lang wachten op The Masked Singer en The Voice of Holland
09:40Video: De Bauers vertellen over het nieuwe seizoen met kersverse gezinsleden
09:25De Kroesjes komen eraan: startdatum realityserie Wolter Kroes bekend
09:02Alle gasten van nieuw seizoen Casa di Beau bekend: deze BN’ers schuiven aan
08:16De TV van gisteren: Kijkers zien beledigde Mireille in B&B Vol Liefde