TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Afgelopen week werd er al gespeculeerd over Waylon die tijdens de zwangerschap van zijn vriendin Bibi Breijman zou zijn vreemdgegaan. Nu komt de zanger zelf met een statement.
Op zijn Instagram heeft Waylon een foto geplaatst met de tekst “I know I fucked up”, waarmee hij de geruchten dus toegeeft. Verder zegt hij dat hij hulp moet gaan zoeken. “Ik kan nu niks zeggen waardoor dit lichter wordt voor Bibi. Het enige wat ik kan zeggen tegen mezelf is dat ik hulp moet zoeken voor de demonen in mijn hoofd. Wat ik heb gedaan is onvergeeflijk en ik verwacht dus ook niet dat Bibi me zomaar vergeeft.”
Een paar weken geleden verwelkomden Waylon en Bibi nog hun tweede kindje Chester. En ze hebben al een dochter van 3 jaar genaamd Teddy. Yvonne Coldeweijer en Juicechannel brachten deze week naar buiten dat Waylon dus tijdens de laatste zwangerschap zou vreemd zijn gegaan met een dame genaamd Jadey Lois. Juicechannel wist zelfs gesprekken tussen de twee te publiceren.
Waylon sluit zijn post af met: “Ik wil een betere vader zijn dan dat ik een vriend ben geweest. Ik hou het allermeeste van mijn gezin en juist dat heb ik verkloot. Het enige wat Bibi nu verdiende is om in alle rust te kunnen genieten van haar kraamtijd, en zelfs dat heb ik haar afgenomen. Ik ben een lul!”
Stephanie van Eer blikt vooruit op Geheime Liefde: 'Ik kon veel van mezelf kwijt in Nora'
09:37De TV van gisteren: afscheid Nicole in Over Mijn Lijk maakt indruk
10:23Soy Kroon (29) tempert presenteerambities: 'Wil meer muziek uitbrengen'
10:07John Williams (56) doet ontboezeming over gezondheid: 'Zonder haar was ik er niet meer geweest'
09:55Op deze datum start het nieuwe seizoen Even tot hier