TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Zelf was Van den Berg van plan om pas na zijn laatste bulletin rond 23.30 uur stil te staan bij zijn vertrek. Maar de makers van EditieNL lieten de kans niet lopen de langstdienende tv-weerman te eren.
Het laatste item van de uitzending was geheel gewijd aan Reinier en zijn loopbaan. Presentatoren Margreet Beetsma en Maarten Holla toonden oude beelden van een nog piepjonge Reinier in zijn eerste uitzendingen en hadden bloemen en mooie woorden voor de weerman die klaarstond voor een van zijn laatste live-praatjes.
Reinier nam de bloemen aan en liet zich de loftuitingen van zijn toekomstige ex-collega's stilletjes welgevallen. Maar toen het tijd was voor het bulletin stond hij weer als vanouds paraat om de kijker te vertellen wat voor weer het was, is en gaat worden. Aan het eind van het weerpraatje nam hij al een klein schot voor de boeg voor zijn laatste vaarwel. Hij hield het bij een kort, krachtig en gemeend: "Bedankt voor het kijken... Tot ziens!"
Zo gaat KRO-NCRV om met de uitgestelde aflevering van De Slimste Mens
12:25Dit zijn de finalisten van Make Up Your Mind 2026
12:05Alles over de Gouden Televizier-Ring 2026
11:39Scrooge Live keert terug en strijkt neer in deze plaats
10:38Emotionele televisieavond door overlijden Paulien Cornelisse