TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Zelf was Van den Berg van plan om pas na zijn laatste bulletin rond 23.30 uur stil te staan bij zijn vertrek. Maar de makers van EditieNL lieten de kans niet lopen de langstdienende tv-weerman te eren.
Het laatste item van de uitzending was geheel gewijd aan Reinier en zijn loopbaan. Presentatoren Margreet Beetsma en Maarten Holla toonden oude beelden van een nog piepjonge Reinier in zijn eerste uitzendingen en hadden bloemen en mooie woorden voor de weerman die klaarstond voor een van zijn laatste live-praatjes.
Reinier nam de bloemen aan en liet zich de loftuitingen van zijn toekomstige ex-collega's stilletjes welgevallen. Maar toen het tijd was voor het bulletin stond hij weer als vanouds paraat om de kijker te vertellen wat voor weer het was, is en gaat worden. Aan het eind van het weerpraatje nam hij al een klein schot voor de boeg voor zijn laatste vaarwel. Hij hield het bij een kort, krachtig en gemeend: "Bedankt voor het kijken... Tot ziens!"
De knock-outfase van het WK voetbal is in volle gang en vandaag staan er drie wedstrijden op het programma. Met Engeland, België en gastland Verenigde Staten in actie belooft het weer een spannende voetbaldag te worden.
Kelly de Vries deelt groot nieuws na exit Het Perfecte Plaatje op Reis
11:22Bardame onderbreekt uitzending VI Oranje: 'Gaat even helemaal mis hier'
10:54Dit is het uitzendschema van De Bondgenoten in juli
10:44Nicky van der Gijp binnenkort ook in Vandaag Inside? 'Rare dynamiek'
10:14Job Knoester openhartig over eigen verlies na nieuws Cody Gakpo: 'Ik kan hier niet onbewogen naar kijken'