TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Zelf was Van den Berg van plan om pas na zijn laatste bulletin rond 23.30 uur stil te staan bij zijn vertrek. Maar de makers van EditieNL lieten de kans niet lopen de langstdienende tv-weerman te eren.
Het laatste item van de uitzending was geheel gewijd aan Reinier en zijn loopbaan. Presentatoren Margreet Beetsma en Maarten Holla toonden oude beelden van een nog piepjonge Reinier in zijn eerste uitzendingen en hadden bloemen en mooie woorden voor de weerman die klaarstond voor een van zijn laatste live-praatjes.
Reinier nam de bloemen aan en liet zich de loftuitingen van zijn toekomstige ex-collega's stilletjes welgevallen. Maar toen het tijd was voor het bulletin stond hij weer als vanouds paraat om de kijker te vertellen wat voor weer het was, is en gaat worden. Aan het eind van het weerpraatje nam hij al een klein schot voor de boeg voor zijn laatste vaarwel. Hij hield het bij een kort, krachtig en gemeend: "Bedankt voor het kijken... Tot ziens!"
Cristiano Ronaldo en Engeland staan vandaag centraal op het WK voetbal. Portugal hoopt zich te herstellen van het verrassende gelijkspel tegen DR Congo, terwijl Engeland de sterke start tegen Kroatië een vervolg wil geven.
MAX Vakantieman keert terug: dit kun je verwachten van het nieuwe seizoen
10:00Danny Froger onthult grootste uitdaging in Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Het is daar een chaos'
09:13Videoland deelt eerste details van nieuwe dramaserie Dochters
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
07:48De TV van gisteren: WK-wedstrijden trekken opnieuw veel kijkers