TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Althans, dat beweert Tina Nijkamp op haar analysekanaal op Instagram.
Wendy's contract met SBS loopt later dit jaar af en Wendy heeft volgens Nijkamp zeker het laatste jaar niet al teveel voor haar maandloon hoeven doen. Tina stelt dat Wendy voor het laatst op 9 april 2023 (!) op zender te zien was met Wie van de 3. De opnames voor een nieuwe reeks van die spelshow werden uitgesteld toen bleek dat haar dochter Lizzy (13) kampt met een zeldzame bloedziekte die gepaard gaat met een ernstig verzwakte weerstand. Wendy moest effectief in quarantaine met haar kind om de risico's zoveel mogelijk te beperken.
Toch kan Wendy rekenen op contractverlening, zo weet Tina. Ook omdat ze een hoofdrol zou hebben bemachtigd in Medisch centrum west dat later dit seizoen een doorstart maakt bij SBS 6. Het is het eerste grote acteerproject voor de 53-jarige Van Dijk sinds haar RTL-politiereeks Moordvrouw in 2018 ten einde kwam.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
De Bauers, een Nieuwe Fase van start op NPO1, dit is wanneer
09:34Van Onschatbare Waarde is vanaf deze dag terug op tv
09:10Waar en wanneer zie je het SKS Skûtsjesilen 2026 op tv?
08:42Ik Geloof in Mij-ster Rutger van Barneveld breekt vijf jaar na serie eindelijk door met zomerhit
08:10De TV van gisteren: Amerikafilmpjes Raymond Mens bejubeld door de kijker