TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Het antwoord is simpel, want niemand gaat Van der Zandt vervangen. ''Herman kan je niet vervangen. Toch gaan we het wel op dezelfde manier invullen zoals altijd'', aldus Dione de Graaff over het presenteren van De Avondetappe.
De Graaff staat er niet helemaal alleen voor, want ex-wielrenners Roxane Knetemann en Stef Clement gaan voor het NOS-programma op pad om verschillende reportages te maken en verslag te doen op diverse locaties. Ze nemen ook plaats aan tafel bij Dione als analisten. Roxane Knetemann laat weten 'het stiekem erg spannend te vinden om zulke grote schoenen te vullen'.
Presentator Jeroen Stomphorst staat, net als Herman altijd deed, bij de finish van iedere etappe.
De Avondetappe is een dagelijks tv-programma van de NOS tijdens de Tour de France waarin wordt nagepraat over de etappe van die dag. Dione de Graaff neemt de presentatie van de komende reeks op zich.
De presentatrice krijgt het vrij druk, want na de Tour de France heeft ze slechts twee dagen vrij. Daarna moet ze alweer in Parijs zijn om verslag te doen van de Olympische Spelen, vanwege de afwezigheid van presentator Henry Schut.
De Tour de France voor mannen gaat op 29 juni van start.
Partnerbijdrage
Aan topvoetbal geen gebrek dit weekend. In Duitsland begint Bayern München aan een nieuw Bundesliga-seizoen en in de Premier League wacht de clash tussen Aston Villa en Arsenal. Je ziet het allemaal live op Viaplay.
Fans moeten heel lang wachten op The Masked Singer en The Voice of Holland
09:40Video: De Bauers vertellen over het nieuwe seizoen met kersverse gezinsleden
09:25De Kroesjes komen eraan: startdatum realityserie Wolter Kroes bekend
09:02Alle gasten van nieuw seizoen Casa di Beau bekend: deze BN’ers schuiven aan
08:16De TV van gisteren: Kijkers zien beledigde Mireille in B&B Vol Liefde