TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
En dat heeft een duidelijke reden.
Lees ook: Video: Peter Gillis en zijn familie komen aan bij de rechtbank
Normaal is het Wilfred Genee die de vragen stelt, maar in de onderstaande video is dat toch even een ander verhaal. Over de Oceaan-deelnemer Roxane Knetemann wil immers juist van hem weten hoe het staat met zijn nieuwste tv-plannen. Daar is Wilfred erg eerlijk over. "Dat loopt nog niet heel erg lekker," vertelt hij. "Het schijnt heel lastig te zijn omdat ik al zoveel doe bij deze zender. Ze zeggen: 'Je bent geen testbeeld hier hè? Denk eraan."
Voor Roxane zou het alle reden zijn om op te stappen, maar zover wil Wilfred zelf niet gaan. "Ik heb dit contract toch al getekend? Dan kun je niet tijdens dit contract zeggen tegen: 'Dan ga ik lekker weg'," aldus Wilfred. Maar dat betekent ook niet dat hij opgeeft. "Ik wil heel graag interviewprogramma's maken, dat weet je toch? We zijn nog volop in gesprek, dus ik sluit het zeker niet uit. Het gaat alleen niet zo snel als ik graag zou willen."
Wie weet wat er dus nog zal volgen...
Vandaag Inside is iedere werkdag rond 21:35 uur te zien op SBS6.
Twee absolute toppers staan vandaag op het programma in de achtste finales van het WK voetbal. Brazilië neemt het op tegen Noorwegen, terwijl gastland Mexico later in de nacht de strijd aangaat met Engeland.
Raymond Mens laat Hugo Borst keuren in Amerikaanse gaybar
12:05Arnout Hauben kondigt vervolg op tv-hit Dwars door de lage landen aan
11:40Stars on stage-winst Sosha Duysker lekte vroegtijdig uit door Disney-reclame
11:20GTST-ster Lone van Roosendaal hekelt De bondgenoten: 'Ik kijk dat natuurlijk niet!
11:08De TV van gisteren: Finale Stars on stage roemloos ten onder op zomerse vrijdagavond