TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Willem zag zichzelf wel met Jan in Zweden wonen. “Ik had wel een beetje een plannetje. Ik dacht: als ik het nou echt nog leuker ga vinden, ga ik gewoon één keer in de zes weken terug naar Haarlem voor een paar dagen en dan kan ik wel weer terug”, vertelt hij in gesprek met Veronica Superguide. “Maar dat zijn allemaal van die heerlijke fantasieën.”
Toch bleef het bij die fantasieën, want de twee zijn niet meer samen. Volgens Willem komt dit omdat ze heel anders in elkaar zitten. ''Wat ik in een paar zinnen op de reünie had verteld, dat is het eigenlijk wel in een notendop”.
Het liefdesleven van Willem staat even op een laag pitje. ''Ik ben even oké. Ik heb een hele mooie vrienden- en vriendinnenkring.” Zijn voorkeur gaat wel uit naar een muzikale man. ''Ik heb wel een soort verlanglijstje voor mezelf gemaakt. De volgende kandidaat moet een muzikant zijn. Ik moet met hem kunnen sparren over akkoordjes en ideeën en ik wil niet iemand hebben die zegt van: ‘zet de muziek zachter’.”
Nog een keer meedoen aan een liefdesprogramma ziet hij voorlopig niet zitten. “Ik denk niet dat ik daar op dit moment behoefte aan heb'', aldus Willem.
Postcode Loterij In de Ring met Linda de Mol krijgt een tweede seizoen
11:23Peter Gillis vertelt over vermeende woninginbraak
11:04Winter vol liefde reünie hint op vonk tussen Klaas en Elsje
10:59Dominic Seldis verklaart waarom hij nog altijd geen Nederlands spreekt: ‘Tienduizenden euro’s aan uitgegeven’
10:40Ingelaste aflevering Pauw & De Wit vanwege crisis Iran