TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Wim Kieft is regelmatig te gast in talkshow Veronica Offside, die gepresenteerd wordt door Wilfred Genee. Genee kon het niet laten om iets te verklappen over waarom Wim een tijdje afwezig was. ''Goed dat je weer terug bent Wim. Ik begreep dat je gevaarlijke dingen hebt gedaan?'', vroeg Wilfred Genee in een uitzending aan Wim Kieft. Het was niet helemaal de bedoeling dat dit genoemd werd, want hij gaf daar het volgende antwoord op. ''Ja, dat moest geheim blijven Wilfred.''
Daarna vertelt de oud-voetballer dat hij heeft meegedaan aan het programma De Gevaarlijkste Wegen. Voor het programma is hij afgereisd naar Tunesië voor een week.
In De Gevaarlijkste Wegen gaan iedere uitzending twee bekende Nederlanders samen een van de gevaarlijkste wegen van de wereld berijden. Met wie Wim meedoet, is nog niet duidelijk. Het is ook nog niet bekend wanneer het nieuwe seizoen op de buis te zien is.
Hieronder kun je het fragment van Veronica Offside bekijken.
Partnerbijdrage
De feestdagen worden dit jaar extra bijzonder op BBC NL. Met nieuwe kerstspecials van Death in Paradise, Beyond Paradise en Call the Midwife staat de zender garant voor spanning, warmte en ontroering.
Vanavond op TV: Het Kerst Muziekgala 2025, Medisch Centrum West, Anaconda
00:01Advent dag 23 | Win 1 van de 3 boeken van Ewout van Ewout Genemans
22:05Dit zijn de 12 potentiële deelnemers van B&B Vol Liefde 2026
19:54Onderbroeken tellen en dozen stapelen: Een Huis Vol begint weer vertrouwd chaotisch
19:31Martijn Krabbé geeft openhartig interview in seizoensafsluiter RTL Tonight