TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Marianne van Wijnkoop is afgelopen weekend overleden. Ze overleed in een Amsterdamse hospice en is 76 jaar geworden.
Marianne was bij het grote publiek bekend als jurylid van X Factor, waar ze het eerste seizoen (2005-2006) naast Henkjan Smits en Henk Temming zat, maar ze was ook actrice en casting director. Ze ontdekte onder andere Chantal Janzen, Mariska van Kolck en Danny de Munk.
Van Wijnkoop kwakkelde al jaren met haar gezondheid, maar dit jaar werd er kanker bij haar geconstateerd. Daar is ze dit weekend ook aan overleden.
Volgens De Telegraaf bezocht acteur Frans Mulder haar de afgelopen weken nog regelmatig. "Afgelopen vrijdag nog. Ze zei toen: ‘Ik geloof dat het nu mijn tijd is!’ Marianne is vredig ingeslapen."
Kippenvel: Kimberly Fransens schittert met musical-klassieker in Stars On Stage
16:28RTL ziet geen reden tot ingrijpen bij Married At First Sight na ophef Britse editie
16:15Dit zijn de gasten van Vandaag Inside op Curaçao op vrijdag
15:13Zet je schrap: De eerste beelden van de A.S.S. - Anti Survival Show zijn er
14:56Let op: Op deze datum start de Eredivisie weer