TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Marianne van Wijnkoop is afgelopen weekend overleden. Ze overleed in een Amsterdamse hospice en is 76 jaar geworden.
Marianne was bij het grote publiek bekend als jurylid van X Factor, waar ze het eerste seizoen (2005-2006) naast Henkjan Smits en Henk Temming zat, maar ze was ook actrice en casting director. Ze ontdekte onder andere Chantal Janzen, Mariska van Kolck en Danny de Munk.
Van Wijnkoop kwakkelde al jaren met haar gezondheid, maar dit jaar werd er kanker bij haar geconstateerd. Daar is ze dit weekend ook aan overleden.
Volgens De Telegraaf bezocht acteur Frans Mulder haar de afgelopen weken nog regelmatig. "Afgelopen vrijdag nog. Ze zei toen: ‘Ik geloof dat het nu mijn tijd is!’ Marianne is vredig ingeslapen."
Voor Engeland begint vandaag het echte werk op het WK voetbal. In de zestiende finales wacht Congo, dat niets liever doet dan een van de favorieten vroegtijdig naar huis sturen.
Caroline Tensen en Hugo Kennis maken middagprogramma voor RTL
14:47GTST-ster Everon Jackson Hooi (44) wacht enorme uitdaging: 'Conditie knap waardeloos'
14:02Op deze manier is VI concurrenten Renze en Pauw & De Wit te slim af
10:23Dit is wanneer het nieuwe seizoen van Make Up Your Mind begint
09:40Dit is wanneer het tweede seizoen van Bestemming X te zien is