TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Marianne van Wijnkoop is afgelopen weekend overleden. Ze overleed in een Amsterdamse hospice en is 76 jaar geworden.
Marianne was bij het grote publiek bekend als jurylid van X Factor, waar ze het eerste seizoen (2005-2006) naast Henkjan Smits en Henk Temming zat, maar ze was ook actrice en casting director. Ze ontdekte onder andere Chantal Janzen, Mariska van Kolck en Danny de Munk.
Van Wijnkoop kwakkelde al jaren met haar gezondheid, maar dit jaar werd er kanker bij haar geconstateerd. Daar is ze dit weekend ook aan overleden.
Volgens De Telegraaf bezocht acteur Frans Mulder haar de afgelopen weken nog regelmatig. "Afgelopen vrijdag nog. Ze zei toen: ‘Ik geloof dat het nu mijn tijd is!’ Marianne is vredig ingeslapen."
John van den Heuvel doet onthulling in nieuwe Videoland Original: topcrimineel Bolle Jos was bijna gepakt
08:11Presentatrice Hila Noorzai bevallen van een zoontje
07:41De TV van gisteren: Kijkers genieten van het Musical Awards Gala
22:00Danique uit MAFS staat open om weer te daten: 'Uit respect naar het programma en Kyle nog niet gedaan'
22:00Rob en Sandra uit MAFS kregen dus toch nog de kans om medekandidaten te ontmoeten