TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Het eerste jurylid van het nieuwe seizoen van Holland's Next Top Model is bekend. Yolanda Hadid, voormalig model en moeder van topmodellen Gigi en Bella Hadid zal plaats nemen achter de tafel.
Yolanda weet natuurlijk als geen ander hoe jonge meiden het tot supermodel kunnen schoppen. Haar dochters Gigi en Bella zijn niet meer weg te denken van de catwalk en staan model voor alle grote modemerken.
“Het is een droom om voor een nieuw seizoen van HNTM terug te keren naar Nederland. Ik ben blij om mijn ervaring uit mijn inmiddels veertigjarige carrière in de mode-industrie te mogen delen met de volgende generatie. Ik heb echt heel veel zin om het nieuwe topmodel te vinden,” zegt Yolanda over haar nieuwe klus.
Eerder werd al bekend dat oud-winnares Loiza Lamers de presentatie voor haar rekening neemt en hiermee het stokje over neemt van influencer Anna Nooshin. Holland’s Next Top Model is dit jaar exclusief te zien bij Videoland.
De opnames vinden eind juni 2022 plaats. Wanneer het seizoen te zien is en wie de juryleden zijn, wordt later onthuld.
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Een jaar in vogelvlucht, Sing with me, Need for Speed
22:29Dit is de winnaar van De Slimste Mens 2026
21:59Dit is de grote winnaar van de eerste editie van Got Talent 2026
20:05Margôt Ros is Scrooge in het jaarlijkse kerstspektakel
17:04Ex on the Beach-ster Charlotte Fix is zwanger