TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Het eerste jurylid van het nieuwe seizoen van Holland's Next Top Model is bekend. Yolanda Hadid, voormalig model en moeder van topmodellen Gigi en Bella Hadid zal plaats nemen achter de tafel.
Yolanda weet natuurlijk als geen ander hoe jonge meiden het tot supermodel kunnen schoppen. Haar dochters Gigi en Bella zijn niet meer weg te denken van de catwalk en staan model voor alle grote modemerken.
“Het is een droom om voor een nieuw seizoen van HNTM terug te keren naar Nederland. Ik ben blij om mijn ervaring uit mijn inmiddels veertigjarige carrière in de mode-industrie te mogen delen met de volgende generatie. Ik heb echt heel veel zin om het nieuwe topmodel te vinden,” zegt Yolanda over haar nieuwe klus.
Eerder werd al bekend dat oud-winnares Loiza Lamers de presentatie voor haar rekening neemt en hiermee het stokje over neemt van influencer Anna Nooshin. Holland’s Next Top Model is dit jaar exclusief te zien bij Videoland.
De opnames vinden eind juni 2022 plaats. Wanneer het seizoen te zien is en wie de juryleden zijn, wordt later onthuld.
Yvon Jaspers (53) hoort weer na operatie: ‘Word zelfs blij van de wasmachine’
10:00Waylon legt uit hoe Sing with Me precies werkt: 'Het gaat echt om het plezier'
09:53Hélène Hendriks (46) ziet Sara bij Talpa: tekent voor vijf jaar bij
09:24De TV van gisteren: Finale Got talent hard onderuit tegen ontknoping Slimste mens
06:47Vanavond op TV: Een jaar in vogelvlucht, Sing with me, Need for Speed