TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Jessie Maya won de prijs voor haar video's over haar transitie van Jeroen naar Jessie. Ze is daarmee een voorbeeld voor veel jonge mensen. Jessie ontving de meeste stemmen van het publiek. Ze liet daarmee de andere genomineerden, Erwin Olaf, Margriet van der Linden, Merel van Dongen en Romana Vrede achter zich.
De andere Pride Award ging naar Krzysztof Dobrowolski, de voorlichter van COC. Hij won in de categorie onbekende personen die zich inzetten voor de LHBTI-gemeenschap. Krzysztof coördineert al twintig jaar vrijwillig de LHBTI-voorlichtingen op scholen in Amsterdam.
AVROTROS besteedt ronde Pride in Amsterdam deze week ook op televisie en radio veel aandacht aan de LHBTI-gemeenschap. Zoals de online serie Pride Talk, de documentaire Ellie aan de verkeerde kant en de live-registratie van de Canal Parade op NPO 1. LHBTI staat voor lesbische vrouwen, homoseksuele mannen, biseksuelen, transgender- en intersekse personen.
GTST Spoilers - maandag 9 t/m donderdag 12 november 2026
06:47Vanavond op TV: WHAM! 10 dagen in China, Scheveningen: Dag & nacht, Angels & Demons
21:35Plannen voor studioterugkeer kerstspecial All You Need Is Love de prullenbak in
19:33Brein achter miljoenenroof op Schiphol doet voor het eerst zijn verhaal in Videoland-docu
15:36Patrick Martens over mogelijke reboot ZOOP: 'Zitten mensen daarop te wachten?'