TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Jessie Maya won de prijs voor haar video's over haar transitie van Jeroen naar Jessie. Ze is daarmee een voorbeeld voor veel jonge mensen. Jessie ontving de meeste stemmen van het publiek. Ze liet daarmee de andere genomineerden, Erwin Olaf, Margriet van der Linden, Merel van Dongen en Romana Vrede achter zich.
De andere Pride Award ging naar Krzysztof Dobrowolski, de voorlichter van COC. Hij won in de categorie onbekende personen die zich inzetten voor de LHBTI-gemeenschap. Krzysztof coördineert al twintig jaar vrijwillig de LHBTI-voorlichtingen op scholen in Amsterdam.
AVROTROS besteedt ronde Pride in Amsterdam deze week ook op televisie en radio veel aandacht aan de LHBTI-gemeenschap. Zoals de online serie Pride Talk, de documentaire Ellie aan de verkeerde kant en de live-registratie van de Canal Parade op NPO 1. LHBTI staat voor lesbische vrouwen, homoseksuele mannen, biseksuelen, transgender- en intersekse personen.
Johan Derksen snapt niets van uitslag The Voice of Holland: ‘Sanne stak er met kop en schouders bovenuit’ (video)
09:29Tommie Christiaan ontmoet zijn oude drugsdealer in EO-programma Hel of Hotel
08:47Video: De Bondgenoten-Fianca over haar avontuurtjes met Casper: ‘Het was een project’
07:54Presentator Wilfred Genee is tijdelijk afwezig bij Vandaag Inside
07:40De TV van gisteren: Meer dan miljoen kijkers voor seizoensslot Kopen Zonder Kijken