TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Jessie Maya won de prijs voor haar video's over haar transitie van Jeroen naar Jessie. Ze is daarmee een voorbeeld voor veel jonge mensen. Jessie ontving de meeste stemmen van het publiek. Ze liet daarmee de andere genomineerden, Erwin Olaf, Margriet van der Linden, Merel van Dongen en Romana Vrede achter zich.
De andere Pride Award ging naar Krzysztof Dobrowolski, de voorlichter van COC. Hij won in de categorie onbekende personen die zich inzetten voor de LHBTI-gemeenschap. Krzysztof coördineert al twintig jaar vrijwillig de LHBTI-voorlichtingen op scholen in Amsterdam.
AVROTROS besteedt ronde Pride in Amsterdam deze week ook op televisie en radio veel aandacht aan de LHBTI-gemeenschap. Zoals de online serie Pride Talk, de documentaire Ellie aan de verkeerde kant en de live-registratie van de Canal Parade op NPO 1. LHBTI staat voor lesbische vrouwen, homoseksuele mannen, biseksuelen, transgender- en intersekse personen.
Vanavond op TV: Wie is de Mol?, Najib Amhali: 30 jaar on stage, The Naked Gun 2 1/2: The Smell of Fear
18:53Maandag in emotionele aflevering Kopen Zonder Kijken: 'Ik wil niet verhuizen, maar het moet wel'
16:02Valerio Zeno doet open sollicitatie voor Het Perfecte Plaatje
14:26'Cabaretière Martine Sandifort krijgt een eigen documentaire bij de NPO'
13:27Camiel Kesbeke over mogelijk nieuw seizoen De Augurkenkoning: 'Het moet niet herhalend zijn'