TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Danny's advocaten Royce de Vries en Annemiek van Spanje laten aan de media weten dat Danny de Munk niet langer door de politie wordt aangemerkt als verdachte van verkrachting.
De afgelopen maanden onderzocht de zedenpolitie claims van een vrouw dat De Munk (52) zich vijftien jaar geleden aan haar zou hebben vergrepen toen ze samenwerkten in de musical Ciske de Rat. Dit onderzoek werd vroegtijdig afgerond vanwege gebrek aan bewijzen. Danny gaf eerder dit jaar al aan geen seks te hebben gehad met de vrouw, maar dat hij wel met haar gezoend zou hebben.
De Munk sprak tegen RTL Boulevard van een 'valse aangifte' en deed een tegenaangifte. Deze zaak gaat vooralsnog gewoon door. Danny en zijn advocaten willen de vrouw onder ede laten horen om 'de onderste steen boven te krijgen'.
Nu zowel politie als Openbaar Ministerie hebben bepaald dat De Munk niet vervolgd wordt voor deze zaak is zijn naam gezuiverd. Toch laat de zanger in een reactie via zijn advocaten weten niet opgelucht te zijn: "Het is een bevestiging van iets wat ik al wist. Ik heb vanaf het begin gezegd mij niet schuldig te hebben gemaakt aan een zedenmisdrijf. Ik voel daarom geen blijdschap, vooral omdat deze valse beschuldiging privé en zakelijk zoveel kapot heeft gemaakt."
Voorlopig doet Danny geen interviews en richt hij zijn aandacht op zijn gezin, zijn persoonlijk herstel en dat van zijn loopbaan.
Waarom is De Hanslers nog niet verlengd? Evert Santegoeds heeft zo zijn vermoedens
13:42Welmoed Sijtsma keert terug bij Goedemorgen Nederland
12:14Deze mensen zie je in Over de A4: van creatieve Jeffrey tot achtervolgende Petra
11:21Soundos El Ahmadi haalt flink uit naar Vlaamse talkshowhost: ‘Bart, jij gaat nu stil zijn!’
10:24Zaterdag is The Connection niet te zien en dit is waarom