TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Brusselmans is al jarenlang een graag geziene gast op televisie in België in Nederland. In het verleden schoof hij onder meer vaak aan bij De wereld draait door. Recent werkte hij nog samen met Eus in Eus' Boekenclub.
De nu 65-jarige Brusselmans liet zijn haar ooit groeien uit protest tegen zijn conservatieve vader. Inmiddels had hij al 37 jaar lang een enorme bos aan zijn hoofd hangen. De veelschrijver - die bijna negentig titels achter zijn naam heeft staan - besloot nu dat het wel mooi is geweest.
"Sinds 1986 rondlopen met haar dat bijna tot aan je kont reikt, dat steekt op den duur tegen. Plus, eerlijk gezegd was m’n haar inderdaad zo dood als een pier. Het brak af als je er nog maar naar blies, en telkens als m’n zoontje Roman met z’n knuistje in m’n haar greep, trok hij zeker honderd haren uit m’n ouwe kop", zegt Brusselmans er zelf over in zijn column in HUMO.
Herman Brusselmans, mét kort haar in Humo: ‘Ik heb mijn haar kort laten knippen. Sinds 1986 met haar tot op je kont rondlopen, dat steekt op den duur tegen’ https://t.co/txMp7ZmEWe pic.twitter.com/6EP9hLYu55 — humo (@Humo) June 17, 2023
AVROTROS komt met nieuw programma: Keurmeesters
10:31Bondgenoten-stel uit elkaar: 'Dit weekend kwam het besef'
10:00Paul de Leeuw is trots op Een Vergetelijk Mooie Reis: 'Een van de mooiste dingen die ik ooit heb gemaakt'
09:41Vandaag Inside en De Oranjezomer naar Curaçao: wat kun je verwachten?
09:08Paul de Leeuw gaat We Zijn Er Bijna! niet presenteren