TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Ze vertellen erover aan De Telegraaf.
Het antwoord is 'nee'. "Voorlopig is het een groot voorrecht om door te mogen blijven gaan", aldus Caroline. "Maar als we ooit gaan, zal het met een knal zijn. En ik kan me niet anders voorstellen dan dat Ludo en Janine, als het zover is, samen de serie zullen verlaten."
Erik vertelt dat hij de laatste jaren veel lovende reacties hoort over de Nederlandse soap. "In het verleden werd er nog weleens neergekeken op onze serie. Mensen zeiden bij voorbaat al dat GTST slecht gespeeld werd en slecht gemaakt was."
Maar dat is volgens hem allang verleden tijd. "Er is nu groot respect voor de manier waarop de serie wordt gemaakt en voor de mensen die daaraan meewerken." Janine voegt trots toe: "De serie heeft zoveel impact gehad in de afgelopen decennia. Het is een ankerpunt in het leven van mensen."
Partnerbijdrage
Nieuwslezeres Daphne Lammers doorbreekt maandenlange stilte: 'I will be back'
08:35De TV van gisteren: Programmering van zaterdagavond weet tv-kijkers amper te verleiden
06:47Vanavond op TV: Zomergasten, Vals spel, Norbit
13:15B&B Vol Liefde deelnemer Timothy reageert op kritiek: 'Dat houdt me in leven' (video)
09:41'RTL4 komt met groot nieuws over The Masked Singer'