TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Humor, drama en onverwachte momenten is wat we weer kunnen verwachten in Het Gooi.
We zijn een stuk verder in de tijd en voor de makers was dit genoeg reden om de levens van de vier hoofdpersonages flink op te schudden. Tijd voor nieuwe castleden dus.
Tommy van Lent zien we als Remy Morero en Eefje Kruijtzer maakt haar acteerdebuut als Vlinder Blaauw. Roelien krijgt een nieuwe buurman genaamd Otto, gespeeld door Kasper van Kooten. Teunie de Brouwer kruipt in de rol van de jonge, blonde Kimberly. En Martin Morero heeft een nieuwe tourmanager genaamd Dennis die gespeeld wordt door Robert de Hoog. Ook Yannick Jozefzoon, Hajo Bruins, Guy Clemens en Mike Boddé hebben een rol in de nieuwe serie.
De serie is vanaf zondag 27 oktober wekelijks te zien bij Videoland (met op de eerste dag twee afleveringen) en vanaf zondag 10 november iedere week op SBS6 om 20.30 uur.
Na een sterke groepsfase wacht Oranje direct een loodzware test in de knock-outfase van het WK voetbal. In de nacht van maandag op dinsdag neemt Nederland het op tegen Marokko, een duel dat alle ingrediënten heeft voor een zinderende voetbalavond.
Jeremy Clarkson pakt tv-programma's weer op na kankerdiagnose
13:56Astrid Holleeder 'schoot tekort' in RTL Tonight: 'Dat wil niemand horen'
11:24Expeditie Robinson begint pas in november
10:50Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
10:33'Zomercliffhanger van GTST loopt niet voor iedereen goed af'