TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Humor, drama en onverwachte momenten is wat we weer kunnen verwachten in Het Gooi.
We zijn een stuk verder in de tijd en voor de makers was dit genoeg reden om de levens van de vier hoofdpersonages flink op te schudden. Tijd voor nieuwe castleden dus.
Tommy van Lent zien we als Remy Morero en Eefje Kruijtzer maakt haar acteerdebuut als Vlinder Blaauw. Roelien krijgt een nieuwe buurman genaamd Otto, gespeeld door Kasper van Kooten. Teunie de Brouwer kruipt in de rol van de jonge, blonde Kimberly. En Martin Morero heeft een nieuwe tourmanager genaamd Dennis die gespeeld wordt door Robert de Hoog. Ook Yannick Jozefzoon, Hajo Bruins, Guy Clemens en Mike Boddé hebben een rol in de nieuwe serie.
De serie is vanaf zondag 27 oktober wekelijks te zien bij Videoland (met op de eerste dag twee afleveringen) en vanaf zondag 10 november iedere week op SBS6 om 20.30 uur.
Op deze datum zie je de nieuwe Nederlandse dramaserie Pro Deo met Tjitske Reidinga
10:58Make Up Your Mind komt met een special en dít is het thema
10:40De nieuwe realityserie van André Hazes is in oktober te zien
10:30De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:21Chantal Janzen is vanaf deze datum te zien met Hitster op RTL 4