TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Humor, drama en onverwachte momenten is wat we weer kunnen verwachten in Het Gooi.
We zijn een stuk verder in de tijd en voor de makers was dit genoeg reden om de levens van de vier hoofdpersonages flink op te schudden. Tijd voor nieuwe castleden dus.
Tommy van Lent zien we als Remy Morero en Eefje Kruijtzer maakt haar acteerdebuut als Vlinder Blaauw. Roelien krijgt een nieuwe buurman genaamd Otto, gespeeld door Kasper van Kooten. Teunie de Brouwer kruipt in de rol van de jonge, blonde Kimberly. En Martin Morero heeft een nieuwe tourmanager genaamd Dennis die gespeeld wordt door Robert de Hoog. Ook Yannick Jozefzoon, Hajo Bruins, Guy Clemens en Mike Boddé hebben een rol in de nieuwe serie.
De serie is vanaf zondag 27 oktober wekelijks te zien bij Videoland (met op de eerste dag twee afleveringen) en vanaf zondag 10 november iedere week op SBS6 om 20.30 uur.
Shownieuws: dit zijn de vervallen huizen van Emile Ratelband in Arnhem
09:58De Bogaartjes laten zich uit over De Hanslers na familieruzie
09:12Heleen van Royen: 'Boeken zijn niet meer van deze tijd'
08:08De TV van gisteren: nek aan nek-race Dwars door de Pyreneeën en Expeditie Robinson
06:47Vanavond op TV: Hunted, Kees van der Spek ontmaskert, The Da Vinci Code