TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
De andere deelnemers zijn Alkan Cöklü, Hannelore Zwitserlood, Tim Haars, Roy Meyer, Giel Beelen, Jamie Trenité, Nouchka Fontijn en Imanuelle Grives. Zij doen mee aan deze mix tussen reality en een militair-trainingsprogramma waarbij het meer om de hersens dan om spieren gaat.
Het programma is al een hit in Engeland, Denemarken, Frankrijk, Amerika en Australië en nu moet Nederland plat gaan. De BN'ers worden gedropt in Slovenië waar de training plaatsvindt.
Erik Wegewijs, voormalig officier bij de Special Forces, legt uit wat het programma inhoudt:
"In Special Forces VIPS zoomen we met name in op het gedrag dat de deelnemers vertonen als ze onder constante druk staan, geen status, geen zekerheid en geen houvast hebben.
Wij bepalen voor hen wanneer, hoe en waarom zij uit hun comfortzone gaan. De vraag is of ze in staat zijn om zichzelf hier uit te denken, of dat ze zich laten leiden door emotie. Beschikken zij over mentale eigenschappen die Special Forces Operators ook bezitten?”
Special Forces VIPS is vanaf 19 december te zien bij Videoland. Vanaf 27 december staat wekelijks een nieuwe aflevering online.
De eerste aflevering wordt op zondag 19 december om 21.30 uur ook uitgezonden op RTL 4.
Leo Alkemade bevestigt nieuw seizoen van LOL: Last One Laughing
17:36Serie Woeste Grond krijgt een speelfilm
16:26Thomas van Groningen in discussie met Johan Derksen over kritiek op afwezigheid
16:10Drummer uit The Passion laat van zich horen: 'Dit is wat het drumstel met me doet'
15:24Eerste tweeling ooit in De Bondgenoten maakt de tongen los