TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
De andere deelnemers zijn Alkan Cöklü, Hannelore Zwitserlood, Tim Haars, Roy Meyer, Giel Beelen, Jamie Trenité, Nouchka Fontijn en Imanuelle Grives. Zij doen mee aan deze mix tussen reality en een militair-trainingsprogramma waarbij het meer om de hersens dan om spieren gaat.
Het programma is al een hit in Engeland, Denemarken, Frankrijk, Amerika en Australië en nu moet Nederland plat gaan. De BN'ers worden gedropt in Slovenië waar de training plaatsvindt.
Erik Wegewijs, voormalig officier bij de Special Forces, legt uit wat het programma inhoudt:
"In Special Forces VIPS zoomen we met name in op het gedrag dat de deelnemers vertonen als ze onder constante druk staan, geen status, geen zekerheid en geen houvast hebben.
Wij bepalen voor hen wanneer, hoe en waarom zij uit hun comfortzone gaan. De vraag is of ze in staat zijn om zichzelf hier uit te denken, of dat ze zich laten leiden door emotie. Beschikken zij over mentale eigenschappen die Special Forces Operators ook bezitten?”
Special Forces VIPS is vanaf 19 december te zien bij Videoland. Vanaf 27 december staat wekelijks een nieuwe aflevering online.
De eerste aflevering wordt op zondag 19 december om 21.30 uur ook uitgezonden op RTL 4.
Cristiano Ronaldo en Engeland staan vandaag centraal op het WK voetbal. Portugal hoopt zich te herstellen van het verrassende gelijkspel tegen DR Congo, terwijl Engeland de sterke start tegen Kroatië een vervolg wil geven.
GTST Spoilers - maandag 29 juni t/m donderdag 2 juli 2026
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Signed, sealed, delivered, Robin Hood
22:08Kijkers genieten van make-over in Huizenruilers: 'Eindelijk een eigen slaapkamer'
20:57Tina Nijkamp: 'Vivienne van den Assem presenteert Nederland op Vakantie (RTL4)'
15:49Talpa trekt nu al de stekker uit nieuw programma Vijf Dagen Vast