TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Allison Janney speelt Lou, een chagrijnige kluizenaar die ergens diep in het bos woont en op het punt staat een einde aan haar leven te maken. We krijgen flarden te zien die duidelijk maken dat Lou banden heeft met Iran en met belangrijke zaken in de wereldgeschiedenis maar wat dat precies is, blijft lang onduidelijk.
Net op het punt dat Lou een kogel door haar hoofd wil jagen, klopt buurvrouw Hannah (Jurnee Smollett) aan. Haar dochter Vee is ontvoerd door haar gewelddadige ex en ze heeft dringend hulp nodig.
Lou blijkt de beroerdste niet, ze is bereid haar zelfmoord uit te stellen en de twee vrouwen gaan op zoek naar het kleine meisje. Hannah heeft al snel in de gaten dat Lou niet de gemiddelde vrouw is. Deze dame weet van wanten. En hoewel de twee elkaar niet erg mogen, worden ze gedwongen samen te werken. De zoekactie wordt intussen bemoeilijkt door een zware storm die de woonplek van Lou en Hannah teistert.
De actie in Lou is prima en Allison Janney is een geloofwaardige actieheld, maar de film gaat de mist in door een twist waarop helemaal niemand zat te wachten. Als Lou een simpele wraakfilm was gebleven over twee vrouwen die mannen in elkaar slaan, was dat meer dan voldoende geweest. Maar Lou verliest zich in een raar en onnodig ingewikkeld plot waardoor alles vertroebeld raakt. En dat is jammer.
2 van de 5 sterren
Skippen
Partnerbijdrage
Video: André van Duin over zijn laatste emotionele ontmoeting met Joke Bruijs
10:20The Connection keert terug met een nieuw seizoen
10:06Ferry Doedens kruipt weer in de rol van Lucas Sanders voor jubileum GTST
10:00Beau van Erven Dorens verklapt zijn ultieme droomgast voor Casa di Beau: 'Wie is hij nu echt?'
08:46De TV van gisteren: Emotionele Oos Kesbeke trekt veel kijkers naar RTL4 met De Augurkenkoning