TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Het begon allemaal met Netflix. Ineens hoefden we niet meer een week te wachten voordat we een serie in één keer konden kijken, zoals dat jarenlang het geval was op televisie. Bingen werd een nieuw werkwoord. Inmiddels zijn we een paar jaar verder en heel veel streamingdiensten rijken. En is bingen helemaal niet meer zo vanzelfsprekend.
Verschillende streamingdiensten besloten toch weer series wekelijks uit te zenden en de Netflixen van deze wereld werken ook aan abonnementen mét reclames. De streamingwereld is voortdurend in beweging. Om het een beetje overzichtelijk te houden, zetten wij in dit artikel alle voor- en nadelen van de verschillende streamingdiensten op een rijtje. Van Netflix, Videoland en alle andere bekende diensten, tot SkyShowtime, de nieuwe streamingdienst die nog dit jaar onze kant opkomt.
Dat verschilt heel erg per persoon. Wil je vooral wekelijks veel nieuwe content? Dan ben je aan het juiste adres bij Netflix. Heb je behoefte aan minder keuze, maar wil je wel veel kwaliteit? Dan is Apple TV+ misschien meer iets voor jou. En ben je helemaal verzot op Marvel en klassieke animatiefilms, dan is een abonnement op Disney+ zeer aan te raden.
Ook de financiën spelen tegenwoordig een grote rol. Een abonnement op alle streamingdiensten kost je een rib uit het lijf. Voor de meeste mensen moeten dus keuzes worden gemaakt. Prime Video is met 2,99 euro per maand veruit de goedkoopste dienst en heeft een heel aardig aanbod aan leuke series en films, Viaplay is van de grote streamingdiensten met 13,99 euro de duurste. Daarvoor krijg je dan wel live Formule 1-races en Engels voetbal. Het loont ook de moeite om regelmatig te verhuizen tussen streamingdiensten. Staan alle afleveringen van een bepaalde serie eindelijk op Videoland?, dan kun je die binnen een maand afkijken en daarna doorgaan naar een andere dienst. Enzovoort. Je moet dit soort dingen slim aanpakken.
Dit is het overzicht van de belangrijkste streamingdiensten van Nederland.
Partnerbijdrage
Rob Geus maakt comeback op SBS6 met nieuw programma De Hygiënepolitie
11:40De Slimste Mens-duo maakt comeback met treinreis van Estland tot Spanje
11:29Talpa komt met een nieuwe dagelijkse dramaserie op Net5
11:25Het programma So You Think You Can Dance komt terug
10:38Komt er een tweede seizoen van Kees Flodder?
Een nieuwe generatie voegt zich bij ’s werelds beruchtste huurlingen in Expend4bles.
