Streaming
And Just Like That... krijgt een tweede seizoen bij HBO MAX
Irma Tomas
  ·    ·  
LAATSTE UPDATE: 04-05-22 15:05

De serie met Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon en Kristin Davis was zelfs de meest succesvolle HBO MAX-serie tot nu toe. De oude fans hadden natuurlijk jarenlang uitgekeken naar een vervolg en schakelden massaal in.
Samantha terug?
Die fans waren in een aantal gevallen een tikje teleurgesteld omdat de serie tjokvol zat met politieke correctheid en natuurlijk omdat smaakmaker Samantha Jones (Kim Catrall) ontbrak. De reden daarvoor is een ruzie met Sarah Jessica Parker. Maar de wonderen zijn de wereld nog niet uit, dus misschien zijn de dames bereid met hun hand over het hart te strijken en leggen ze het op tijd bij voor het tweede seizoen.
Willie Garson
Het tweede seizoen van And Just Like That... moet het sowieso doen zonder Mr. Big. Hij overleed in de eerste aflevering en acteur Chris Noth werd ook nog eens beschuldigd van enkele verkrachtingen. Acteur Willie Garson overleed in het echt. Hij speelde in de serie Carrie's beste gay-vriend, de flamboyante Stanford Blatch.
Wat je verder niet mag missen
Alle tipsLaatste nieuws van TVgids.nl
Meer nieuws 16:52Doet-ie 't of doet-ie 't niet terug op de buis
15:23Mart Hoogkamer neemt extra rust na skippen Beste Zangers
14:14Barbara de Loor nieuwe presentatrice Nederland in Beweging
13:51Rob Goossens na Marcel & Gijs-blunder: 'Was gewoon fout'
11:55Serie The Idol opgenomen in oude huis Reinout Oerlemans