TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Pearl werd vorig jaar groots aangekondigd door Netflix. De serie zou gaan over de twaalfjarige Pearl die inspiratie vindt in bekende vrouwen uit de geschiedenis. Maar voorlopig vindt Pearl helemaal nergens inspiratie omdat Netflix terugkrabbelt.
Pearl maakte deel uit van de megadeal die Harry en Meghan sloten met Netflix voor een hele reeks aan series, docu's en films. Waarschijnlijk heeft Netflix de serie geschrapt omdat het de laatste tijd een stukje minder gaat met de streamingdienst. Netflix verwacht dit jaar enkele miljoenen abonnees kwijt te raken vanwege de enorme concurrentie en omdat corona ons niet meer allemaal binnen houdt.
En ook deze serie vindt zijn Waterloo bij Netflix
En dus zullen meer projecten die in ontwikkeling waren, het daglicht niet zien. Netflix zal kritischer worden en meer inzetten op kwaliteit dan kwantiteit. De streamer zal dan ook niet meer 1 film per week uitbrengen, zoals het tot nu toe wel deed.
Harry en Meghan gaan intussen gewoon door met het produceren van content. Hun volgende project is de documentaire Heart of Invictus waarin een aantal deelnemers aan de Invictus Games wordt gevolgd.
Zien: Winston Gerschtanowitz verrast eigen geluidsman met geldprijs van de Postcode Loterij
10:20Nikkie de Jager scoort nieuwe tv-klus: 'Ik heb Carlo Boszhards baan gestolen'
09:59Malou Petter stapt definitief over naar AVROTROS: 'Ongelofelijk blij'
09:38Maxime Meiland eerlijk: mist ze Chateau Meiland nu al?
09:16Terugkijken: Gerard Joling maakt Belgische zangeres met de grond gelijk in De Oranjewinter