TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Audrey Hepburn speelde in films als Breakfast at Tiffany’s, My Fair Lady, Charade en Sabrina waarmee ze alle prijzen won die er voor handen waren. Na haar acteercarrière zette Hepburn zich in voor Unicef.
Hepburn sprak een aardig woordje Nederlands omdat ze tijdens de Tweede Wereldoorlog haar jeugd doorbracht in ons land en een Nederlandse moeder had. Haar echte naam was Audrey Kathleen van Heemstra Ruston.
Actrice Rooney Mara is ook niet de eerste de beste. Ze kreeg Oscarnominaties voor The Girl with the Dragon Tattoo en voor Carol. Zoals te zien op de foto hieronder heeft Mara veel weg van Hepburn dus dat scheelt een hoop make-up.
De man die de biografie van Audrey Hepburn gaat verfilmen is regisseur Luca Guadagnino die ook al het prachtige Call Me by Your Name op zijn naam heeft staan.
Welk programma vervangt Het Waren 2 Fantastische Dagen op SBS6?
07:51De TV van gisteren: Matige start voor Project Dans
07:00GTST Spoilers - maandag 9 t/m donderdag 12 maart 2026
06:47Vanavond op TV: Break free, Over de A4, Venom: Let There Be Carnage
23:09Realityserie Yolanthe Cabau krijgt tweede seizoen: 'Ook minder leuke dingen worden gefilmd'