TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
In de acht afleveringen durende thrillerserie worden vijf influencers, allemaal jong en aantrekkelijk, online benaderd met de vraag: Ben je gelukkig? Daarna krijgen ze een uitnodiging van een drankmerk voor het meest exclusieve feest uit de geschiedenis op een mysterieus eiland.
Ook deze populaire Spaanstalige serie krijgt een tweede seizoen op Netflix
Ene Astrid wil daar haar nieuwe drankje, Eden Blue promoten. Maar het is niet de bedoeling van Astrid dat de vijf ooit nog het eiland verlaten omdat ze een enge sekte runt. Het eerste seizoen eindigde met een flinke cliffhanger, de makers hoopten duidelijk op een tweede seizoen.
Waarschijnlijk het merendeel van de cast van seizoen 1, behalve dan de mensen die dood zijn gegaan: Albert Baró (Aldo), Ana Mena (Judith), Berta Vázquez (Claudia) en Alex Pastrana (Ulises).
Ja dus. Een verhaallijn is nog niet bekend, maar een tweede seizoen gaat er op zeker komen.
Over het algemeen duurt het een jaar voordat een nieuw seizoen klaar is, dus je moet rekenen op voorjaar/zomer van 2023.
Partnerbijdrage
Tranen om bijzondere versie Heb je even voor mij in The Winner Takes it All
08:39De TV van gisteren: The Winner Takes it All verslaat Pandora, maar kritiek op 'ongeloofwaardige' jury groeit
06:47Vanavond op TV: Ruben langs de Zuid-Chinese Zee, The floor, The Back-Up Plan
23:59Kijk vanavond naar de herhaling van de Golden Globes 2026 op FilmBox
11:09Van wintersport naar zon, maar zonder vetpot: dit verdiende Denise aan De Hanslers-serie