TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Elvis vertelt het levensverhaal van Elvis Presley door de ogen van zijn Nederlandse manager colonel Tom Parker. Dat zou saai kunnen zijn, maar niet als Baz Luhrmann de regisseur is. Hij maakt van deze film een overweldigend visueel spektakel. Hoofdrolspeler Austin Butler lijkt helemaal niet op Elvis, maar dat ben je binnen de kortste keren vergeten.
Butler beweegt op het podium net zo opwindend als de King of Rock 'n' Roll en de acteur zingt alle liedjes ook nog eens zelf. Een huzarenstukje van jewelste. Tom Parker wordt gespeeld door Tom Hanks die er een heel bijzonder Nederlands accent op na houdt. Maar een kniesoor die daarop let.
Elvis is van Warner Bros. en films van die maatschappij werden tot voor kort 45 dagen na de première bij HBO MAX uitgebracht. Maar de filmmaatschappij bedacht zich recentelijk en bepaalt nu per film wanneer die naar HBO gaan. Vandaar dat het allemaal iets langer heeft geduurd.
Maar op 2 september is het dan eindelijk zover. Gaat dat zien!
Politiek verslaggever Jeanneau van Beurden over zijn ambities: 'Dit wil ik nu'
12:47Carrie op Vrijdag is deze week korter: dit is de reden
12:23Mariska Bauer onthult: 'Eigenlijk heb ik al een kleinkind'
12:00Deze programma's starten allemaal op maandag 23 februari 2026
11:04Jan Boskamp geeft gezondheidsupdate: 'Ik was net een dood vogeltje'