TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Disney heeft bekendgemaakt dat in het openingsweekend ruim eenderde van de opbrengsten van Black Widow via Disney+ is binnengekomen. Het gaat om 60 miljoen dollar van de in totaal 215 miljoen die Black Widow opleverde. En dat is een enorm succes.
2 miljoen mensen betaalden dus 21 euro (30 dollar) om de avonturen van Scarlett Johansson thuis te kunnen zien. Een hoop geld, maar waarschijnlijk keken veel van die mensen met een paar vrienden om de kosten te drukken.
Ook de films Mulan, Raya and the Last Dragon en Cruella gingen in première met Premier Access, maar van die films maakte Disney de opbrengsten niet bekend. We kunnen dus aannemen dat die rolprenten een stuk minder geld opbrachten.
Lees ook: Dit zijn de beste 10 moderne Disney-klassiekers op Disney+
Disney+-abonnees die geen zin hebben om extra geld neer te leggen voor Black Widow, moeten nog even geduld hebben tot 6 oktober, dan kun je de film kijken zonder extra te betalen.
Na het succes van Black Widow kun je ervan uitgaan dat Disney dit veel vaker gaat doen. De volgende film die tegelijkertijd in de bioscoop en op de streamingdienst uitkomt is Jungle Cruise met Dwayne ‘The Rock’ Johnson in de hoofdrol. Die film staat gepland voor 30 juli.
Na de stunt tegen Oranje wacht Marokko zaterdag alweer de volgende horde op het WK voetbal. In het Houston Stadium neemt de ploeg het op tegen Canada, dat voor eigen Noord-Amerikaans publiek maar al te graag roet in het eten gooit.
Na de stunt tegen Duitsland wacht Paraguay opnieuw een zware uitdaging op het WK voetbal. Dit keer is Frankrijk de tegenstander, een ploeg die met veel vertrouwen aan de aftrap verschijnt.
Married at First Sight krijgt voorlopig geen nieuw seizoen
16:17Saskia Belleman eerlijk over vertrek bij RTL: 'Uitgebreid met Renze gesproken'
16:06Verlaat Wouter de Winther Eva en VI voor Renze? 'Goeie klik'
14:20Jan Kooijman kreeg tevergeefs advies van Irene Moors voor Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Uiteindelijk niks aan gehad'
11:16Verschuivingen in televisiewereld: Kirsten Westrik en Tom van 't Einde verplaatsen