TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Disney heeft bekendgemaakt dat in het openingsweekend ruim eenderde van de opbrengsten van Black Widow via Disney+ is binnengekomen. Het gaat om 60 miljoen dollar van de in totaal 215 miljoen die Black Widow opleverde. En dat is een enorm succes.
2 miljoen mensen betaalden dus 21 euro (30 dollar) om de avonturen van Scarlett Johansson thuis te kunnen zien. Een hoop geld, maar waarschijnlijk keken veel van die mensen met een paar vrienden om de kosten te drukken.
Ook de films Mulan, Raya and the Last Dragon en Cruella gingen in première met Premier Access, maar van die films maakte Disney de opbrengsten niet bekend. We kunnen dus aannemen dat die rolprenten een stuk minder geld opbrachten.
Lees ook: Dit zijn de beste 10 moderne Disney-klassiekers op Disney+
Disney+-abonnees die geen zin hebben om extra geld neer te leggen voor Black Widow, moeten nog even geduld hebben tot 6 oktober, dan kun je de film kijken zonder extra te betalen.
Na het succes van Black Widow kun je ervan uitgaan dat Disney dit veel vaker gaat doen. De volgende film die tegelijkertijd in de bioscoop en op de streamingdienst uitkomt is Jungle Cruise met Dwayne ‘The Rock’ Johnson in de hoofdrol. Die film staat gepland voor 30 juli.
Verdrietig nieuws voor start Over Mijn Lijk: drie nieuwe kandidaten reeds overleden
11:04Expeditie Robinson-kandidaten Camiel en Mátyás houden hun eigen eetproef
10:27Dit programma vervangt Hunted op de maandagavond
08:31De TV van gisteren: Floor Jansen blaast iedereen omver met rocknummer in Als IK het Zing
06:47Vanavond op TV: Schaatsen: EK afstanden Tomaszów, MasterChef USA, Unstoppable