TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Disney heeft bekendgemaakt dat in het openingsweekend ruim eenderde van de opbrengsten van Black Widow via Disney+ is binnengekomen. Het gaat om 60 miljoen dollar van de in totaal 215 miljoen die Black Widow opleverde. En dat is een enorm succes.
2 miljoen mensen betaalden dus 21 euro (30 dollar) om de avonturen van Scarlett Johansson thuis te kunnen zien. Een hoop geld, maar waarschijnlijk keken veel van die mensen met een paar vrienden om de kosten te drukken.
Ook de films Mulan, Raya and the Last Dragon en Cruella gingen in première met Premier Access, maar van die films maakte Disney de opbrengsten niet bekend. We kunnen dus aannemen dat die rolprenten een stuk minder geld opbrachten.
Lees ook: Dit zijn de beste 10 moderne Disney-klassiekers op Disney+
Disney+-abonnees die geen zin hebben om extra geld neer te leggen voor Black Widow, moeten nog even geduld hebben tot 6 oktober, dan kun je de film kijken zonder extra te betalen.
Na het succes van Black Widow kun je ervan uitgaan dat Disney dit veel vaker gaat doen. De volgende film die tegelijkertijd in de bioscoop en op de streamingdienst uitkomt is Jungle Cruise met Dwayne ‘The Rock’ Johnson in de hoofdrol. Die film staat gepland voor 30 juli.
Kritiek op coaches en ‘verouderd format’: dit klopt er niet aan de Battles van The voice
10:11VI kritisch op Angela de Jong na commentaar op Jake Paul en Jutta Leerdam: 'Laat gaan!'
10:00I've Got the Music in Me blijkt op Johnny de Mols lijf geschreven: 'Als jongetje was ik al met muziek bezig'
06:47Vanavond op TV: Wie is de Mol?, I've got the music in me, Scouts Guide to the Zombie Apocalypse
06:00Het langverwachte tweede seizoen van Máxima is nu te streamen op Videoland