TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Pinokkio is weer helemaal hip de laatste jaren. De laatste jaren verschenen er meerdere films over het jongetje met de neus die groeit als hij liegt. Maar er is natuurlijk maar een bedrijf dat Pinokkio echt tot leven kan wekken. En dat is Disney.
Zij maakten de originele versie uit 1940 en gooien er nu een nieuwe live-action versie tegenaan met Tom Hanks in de rol van houtbewerker Gepetto. Voor wie het verhaal van Pinokkio niet zo goed kent:
Speelgoedmaker Geppetto maakt een houten pop die hij Pinokkio noemt. Voordat Geppetto die nacht gaat slapen, wenst hij dat Pinokkio een echt jongetje zal worden. En verdraaid, zijn wens wordt vervuld door een fee. Voorwaarde is wel dat Pinokkio goede daden moet verrichten. En onder leiding van Japie Krekel doet Pinokkio zijn best.
Tom Hanks is echt te zien, Benjamin Evan Ainsworth verzorgt de stem van Pinokkio, Joseph Gordon-Levitt is Jiminy Cricket en Cynthia Erivo speelt de Blue Fairy.
Van de trailer word je op slag gelukkig, want die ziet er uit als een klassiek Disney-sprookje vol met magie. Pinocchio staat op 9 september op Disney+.
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
Peter Gillis en Frank Lammers doen opvallende onthulling over einde Massa is Kassa: 'Nooit officieel gezegd'
15:02De 6 beste programma's om deze week te streamen
14:45'Bert' eert 'Ernie' in rouwadvertentie na overlijden Wim T. Schippers: 'Wat hadden we het fijn'
13:45Rafael van der Vaart zaterdag weer bij NOS WK Avond na 'heel veel spijt' van opmerking
13:11Vervolg van Ferry Doedens-docu op komst?