TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Chantal zegt dat ze al langer met het idee rondloopt en daar heeft ze een goede reden voor: "Dit is natuurlijk iets wat heel dichtbij me staat door de samenstelling van mijn eigen gezin."
Toen Chantal trouwde met Marco Geeratz had deze al drie kinderen. Samen kregen Chantal en Marco er nog eens twee. "Het is fantastisch om onderdeel te zijn van een mooi groot gezin, mijn familie is het allerbelangrijkste in mijn leven. Maar een samengesteld gezin kan, vooral in de eerste jaren, ook echt een uitdaging zijn voor alle betrokkenen."
En dat is natuurlijk voer voor een dramady, zo denkt Chantal: "De grappige of mooie situaties maar ook de moeilijkheden, lastige momenten en strubbelingen zullen voor velen herkenbaar zijn."
Met deze nieuwe stap gaat ze Linda de Mol achterna die al heel wat series op haar naam heeft staan. De naam, cast en releasedatum van de nieuwe serie worden later bekendgemaakt.
Code Rosé van De Meilandjes nog steeds niet verkocht: 'In de uitverkoop'
10:00Annet Malherbe lyrisch over Rust en Vreugd-collega Arjan Ederveen: 'Die man is een fenomeen op zich'
09:37Emotioneel interview met zus René Karst in Shownieuws: 'Het moeilijkste ooit' (video)
09:15De TV van gisteren: bijna 1,5 miljoen kijkers zien onbegrijpelijke actie in Wie is de Mol?
11:25Jan Lenferink, bedenker en gezicht van talkshow RUR, overleden