TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Chantal zegt dat ze al langer met het idee rondloopt en daar heeft ze een goede reden voor: "Dit is natuurlijk iets wat heel dichtbij me staat door de samenstelling van mijn eigen gezin."
Toen Chantal trouwde met Marco Geeratz had deze al drie kinderen. Samen kregen Chantal en Marco er nog eens twee. "Het is fantastisch om onderdeel te zijn van een mooi groot gezin, mijn familie is het allerbelangrijkste in mijn leven. Maar een samengesteld gezin kan, vooral in de eerste jaren, ook echt een uitdaging zijn voor alle betrokkenen."
En dat is natuurlijk voer voor een dramady, zo denkt Chantal: "De grappige of mooie situaties maar ook de moeilijkheden, lastige momenten en strubbelingen zullen voor velen herkenbaar zijn."
Met deze nieuwe stap gaat ze Linda de Mol achterna die al heel wat series op haar naam heeft staan. De naam, cast en releasedatum van de nieuwe serie worden later bekendgemaakt.
Vanaf wanneer zijn de Battles van The Voice of Holland te zien?
14:30Knokke Off seizoen 3 binnenkort te streamen, bekijk de eerste beelden
13:49Politiek verslaggever Jeanneau van Beurden over zijn ambities: 'Dit wil ik nu'
12:47Carrie op Vrijdag is deze week korter: dit is de reden
12:23Mariska Bauer onthult: 'Eigenlijk heb ik al een kleinkind'