TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Van 2001 tot 2005 werden er een film en vier seizoenen van een serie gemaakt van Costa! (toen nog met 1 uitroepteken). Tout bekend Nederland speelde een rol: Georgina Verbaan, Michiel Huisman, Daan Schuurmans, Froukje de Both, Sylvie Meis en natuurlijk Katja Schuurman. Die laatste is ook in deze nieuwe film te zien, maar nu in de moederrol.
De andere castleden bestaan uit nieuw, jong talent zoals Abbey Hoes, Stephanie van Eer, Soy Kroon, Sinan Eroglu, Oscar Aerts, Lisa Zweerman, rapper Sjaak en de Vlaamse Ella-June Henrard. En we zien ook oudgedienden Tina de Bruin en Roeland Fernhout.
Het verhaal gaat als volgt: Anna (Abbey Hoes) en Bibi (Stephanie van Eer) hebben van Anna's moeder Frida (Katja Schuurman) zoveel spannende verhalen gehoord over beachclub Costa dat ze met eigen ogen willen zien hoe die tent in Lloret de Mar erbij ligt. Maar daar aangekomen schrikken ze zich rot. De Costa is een saaie, verloederde karaokebar waar je nog niet dood gevonden wil worden.
Anna en Bibi besluiten de boel op te schudden door de Costa in te schrijven voor The Battle of the Bands en zodoende Costa weer hip te maken. Jon Karthaus regisseerde film en schreef het script samen met vriend en wetenschapper Diederik Jekel.
Na de openingswedstrijd van het WK voetbal 2026 staat op vrijdag 12 juni de eerste volledige speeldag op het programma. Voetbalfans kunnen zich opmaken voor twee interessante groepsduels.
'Vanaf deze datum is Grand Hotel aan Zee te zien'
12:01Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op vrijdag
09:39Anniko van Santen presenteert AVROTROS Triviant
09:21NPO en Disney+ slaan handen ineen voor Nederlandse versie van Wolven
08:57Raymond Mens reist tijdens het WK af naar Amerika voor Vandaag Inside en De Oranjezomer