TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Van 2001 tot 2005 werden er een film en vier seizoenen van een serie gemaakt van Costa! (toen nog met 1 uitroepteken). Tout bekend Nederland speelde een rol: Georgina Verbaan, Michiel Huisman, Daan Schuurmans, Froukje de Both, Sylvie Meis en natuurlijk Katja Schuurman. Die laatste is ook in deze nieuwe film te zien, maar nu in de moederrol.
De andere castleden bestaan uit nieuw, jong talent zoals Abbey Hoes, Stephanie van Eer, Soy Kroon, Sinan Eroglu, Oscar Aerts, Lisa Zweerman, rapper Sjaak en de Vlaamse Ella-June Henrard. En we zien ook oudgedienden Tina de Bruin en Roeland Fernhout.
Het verhaal gaat als volgt: Anna (Abbey Hoes) en Bibi (Stephanie van Eer) hebben van Anna's moeder Frida (Katja Schuurman) zoveel spannende verhalen gehoord over beachclub Costa dat ze met eigen ogen willen zien hoe die tent in Lloret de Mar erbij ligt. Maar daar aangekomen schrikken ze zich rot. De Costa is een saaie, verloederde karaokebar waar je nog niet dood gevonden wil worden.
Anna en Bibi besluiten de boel op te schudden door de Costa in te schrijven voor The Battle of the Bands en zodoende Costa weer hip te maken. Jon Karthaus regisseerde film en schreef het script samen met vriend en wetenschapper Diederik Jekel.
Afgelopen januari draaide de Nederlandse feelgoodfilm Hond & Ik nog in de bioscoop, maar je kunt 'm nu al thuis op de bank streamen!
Debbie & Paul uit B&B Vol Liefde 2023 keren terug op televisie (en wel in dit programma)
10:25Max Terpstra belaagd door boze keukenboer in Kassa: 'Ik moet je gigantisch op je bek slaan eigenlijk'
10:05MAFS gemist? Bekijk het huwelijk van Nick en Joyce
10:00Guy Clemens vertelt over zijn rol in derde seizoen Dag & Nacht: 'Lasse is soms te aardig'
09:53Terugkijken: huwelijk Domenik en Ferenc in Married at First Sight
Een groep van 47 samoerai wil in 47 Ronin wraak op de man die hun meester heeft gedood.
