TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Kaleidoscope gaat over een groep dieven met Giancarlo Esposito als leider, die het plan hebben om een kluis met 7 miljard te kraken. Het grappige aan de serie is dat je de acht afleveringen in willekeurige volgorde kunt zien.
Je kunt beginnen met aflevering 3, dan door naar nummer 7 en weer terug naar aflevering 1. Alle afleveringen hebben als titel een kleur mee gekregen en beslaan een bepaalde periode: voor, tijdens of na de overval.
Netflix raadt alleen aan om als laatste aflevering de aflevering 'white' te kijken. Dat is de aflevering waarin de overval plaatsvindt.
Doordat je de afleveringen door elkaar kunt kijken zijn er talloze mogelijkheden. 40.320 om precies te zijn. Maar in plaats van al die mogelijkheden te proberen, kun je maar beter meteen een van de volgende opties nemen.
Als je van lekker duidelijk houdt dan is er niets mis met de volgende volgorde.
Violet
Green
Yellow
Orange
Blue
White
Red
Pink
In deze volgorde zie je eerst hoe het team van dieven wordt samengesteld. Je leert de verschillende leden beter kennen zodat je met ze kunt meeleven. Ook in deze volgorde wordt het advies om 'white' als laatste te kijken trouwens niet opgevolgd. Op deze manier werkt de serie veel beter.
Yellow
Violet
Orange
Green
Blue
White
Red
Pink
Vanavond op TV: Sterren in concert: André Hazes in het theater, The masked singer, Rocco & Sjuul
11:46Video: Martien Meiland ziet het skiën niet meer zitten: 'Waarschijnlijk de laatste keer voordat ik ga hemelen'
11:23Woeste Grond en Een Huis Vol zijn maandag en dinsdag niet te zien en dit is de reden
10:29Alex uit OML kiest voor risicovolle operatie: 'Het is alles of niets'
10:12Zo vieren de Een Huis Vol-gezinnen kerst: tradities, gezelligheid en familietijd