TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Kaleidoscope gaat over een groep dieven met Giancarlo Esposito als leider, die het plan hebben om een kluis met 7 miljard te kraken. Het grappige aan de serie is dat je de acht afleveringen in willekeurige volgorde kunt zien.
Je kunt beginnen met aflevering 3, dan door naar nummer 7 en weer terug naar aflevering 1. Alle afleveringen hebben als titel een kleur mee gekregen en beslaan een bepaalde periode: voor, tijdens of na de overval.
Netflix raadt alleen aan om als laatste aflevering de aflevering 'white' te kijken. Dat is de aflevering waarin de overval plaatsvindt.
Doordat je de afleveringen door elkaar kunt kijken zijn er talloze mogelijkheden. 40.320 om precies te zijn. Maar in plaats van al die mogelijkheden te proberen, kun je maar beter meteen een van de volgende opties nemen.
Als je van lekker duidelijk houdt dan is er niets mis met de volgende volgorde.
Violet
Green
Yellow
Orange
Blue
White
Red
Pink
In deze volgorde zie je eerst hoe het team van dieven wordt samengesteld. Je leert de verschillende leden beter kennen zodat je met ze kunt meeleven. Ook in deze volgorde wordt het advies om 'white' als laatste te kijken trouwens niet opgevolgd. Op deze manier werkt de serie veel beter.
Yellow
Violet
Orange
Green
Blue
White
Red
Pink
Moeder Mary geeft update over Marco Borsato: 'Blije man'
06:47Vanavond op TV: Alpha 00, Moordfeest, Morning Glory
09:10De TV van gisteren: The voice of Holland keert terug met 1,8 miljoen kijkers
08:39Makers Flikken Rotterdam zoeken met spoed donkere bus voor opnames
08:33Beau kondigt nieuwe docuserie aan en zoekt jongeren in jeugdzorg