TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Clemens speelt journalist Hans Knoop, in de jaren zeventig hoofdredacteur van het weekblad Accent. Knoop krijgt een telefoontje met een tip over Pieter Menten (gespeeld door Aus Greidanus sr.). Deze Menten is nu een gerespecteerde kunsthandelaar is, maar zou in de Tweede Wereldoorlog een vreselijke oorlogsmisdadiger zijn geweest.
Menten zou bijvoorbeeld hebben deelgenomen aan massa-executies van Joden in Polen en kostbare kunst hebben gestolen. Menten zat een korte straf uit in de jaren vijftig maar in de jaren zeventig was hij stinkend rijk, woonde hij in Blaricum, en hing hij rond met BN'ers. Geen haan die nog kraaide naar zijn donkere verleden.
Als hoofdredacteur Hans Knoop een artikel publiceert over de wandaden van Menten, verandert niet alleen het leven van Menten, maar ook dat van hemzelf.
De Zaak Menten is een goed gemaakte en hele spannende serie, dus als je 'm nog niet hebt gezien, is dit zeker een aanrader.
Roxeanne Hazes over The Passion: 'Het is echt op mijn lijf geschreven'
13:07Dit zijn de eerste beelden van De Bachelorette
12:16Arrie en Simoon uit Ik Vertrek na pittig jaar: 'Van de ene op de andere dag stond alles stil'
11:09Albert Verlinde reageert op speculaties over terugkeer naar Vandaag Inside
10:41Edson da Graça verbaast zich erover dat elke BN'er een documentaire krijgt