TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Clemens speelt journalist Hans Knoop, in de jaren zeventig hoofdredacteur van het weekblad Accent. Knoop krijgt een telefoontje met een tip over Pieter Menten (gespeeld door Aus Greidanus sr.). Deze Menten is nu een gerespecteerde kunsthandelaar is, maar zou in de Tweede Wereldoorlog een vreselijke oorlogsmisdadiger zijn geweest.
Menten zou bijvoorbeeld hebben deelgenomen aan massa-executies van Joden in Polen en kostbare kunst hebben gestolen. Menten zat een korte straf uit in de jaren vijftig maar in de jaren zeventig was hij stinkend rijk, woonde hij in Blaricum, en hing hij rond met BN'ers. Geen haan die nog kraaide naar zijn donkere verleden.
Als hoofdredacteur Hans Knoop een artikel publiceert over de wandaden van Menten, verandert niet alleen het leven van Menten, maar ook dat van hemzelf.
De Zaak Menten is een goed gemaakte en hele spannende serie, dus als je 'm nog niet hebt gezien, is dit zeker een aanrader.
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
'Talpa komt met nieuwe dagelijkse realityshow'
12:13Chantal Janzen in tranen op de set van The Voice: 'Verdriet kun je 'niet wegdruppelen of -poederen'. '
11:54Joep Schreuder duikt op in Amerikaanse show en leert presentatoren van ‘links naar rechts’-hit
10:46Zien: De eerste beelden van de reboot van de serie Fort Alpha
10:19Arjen Lubach strikt Jelka van Houten en Donny Ronny voor zijn nieuwe show Taskmaster