TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Clemens speelt journalist Hans Knoop, in de jaren zeventig hoofdredacteur van het weekblad Accent. Knoop krijgt een telefoontje met een tip over Pieter Menten (gespeeld door Aus Greidanus sr.). Deze Menten is nu een gerespecteerde kunsthandelaar is, maar zou in de Tweede Wereldoorlog een vreselijke oorlogsmisdadiger zijn geweest.
Menten zou bijvoorbeeld hebben deelgenomen aan massa-executies van Joden in Polen en kostbare kunst hebben gestolen. Menten zat een korte straf uit in de jaren vijftig maar in de jaren zeventig was hij stinkend rijk, woonde hij in Blaricum, en hing hij rond met BN'ers. Geen haan die nog kraaide naar zijn donkere verleden.
Als hoofdredacteur Hans Knoop een artikel publiceert over de wandaden van Menten, verandert niet alleen het leven van Menten, maar ook dat van hemzelf.
De Zaak Menten is een goed gemaakte en hele spannende serie, dus als je 'm nog niet hebt gezien, is dit zeker een aanrader.
De knock-outfase van het WK voetbal is in volle gang en vandaag staan er drie wedstrijden op het programma. Met Engeland, België en gastland Verenigde Staten in actie belooft het weer een spannende voetbaldag te worden.
Wat een score: Nederland - Marokko trok recordaantal kijkers in het holst van de nacht
09:08De TV van gisteren: kijkers stomverbaasd over 'niet terechte' afvaller Het Perfecte Plaatje op Reis
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Het perfecte plaatje op reis, The Legend of Hercules
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden