TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
De nieuwe prijs voor een abonnement met advertenties is 7,99 dollar. En dat is de prijs van het huidige abonnement zonder advertenties. Wat dat voor de Nederlandse prijzen betekent, is nog niet bekend. Maar waarschijnlijk zijn wij dan 7,99 euro kwijt.
Volgens de baas van Disney+ hoeven we niet bang te zijn dat er een overload aan reclame komt, je moet denken aan zo'n vier minuten per streaminguur. Het is fijn dat er een keuze in abonnementen komt, maar natuurlijk is het jammer dat er reclames in het spel komen. Het is juist zo fijn aan streamingdiensten dat je oneindig kan doorkijken zonder te worden lastiggevallen door mensen die dingen aanprijzen die je niet wil.
Een abonnement zonder advertenties wordt 10,99 dollar kosten in Amerika en zou dan dus 10,99 euro worden. Een prijsstijging van 3 euro. De wijzigingen gaan in de VS op 8 december in.
Liesbeth uit Echte Reizigersvrouwen: 'Bij mij is alles echt, behalve...'
14:02Is dit de verteller van The Passion 2026?
13:37Je kunt je nu al opgeven voor (een eventueel) tweede seizoen van Love Is Blind
13:10De shows van Vandaag Inside en De Oranjezomer op Curaçao krijgen steeds meer vorm
12:55Bert in URK!: 'Greetje, leven met jou is soms pittig maar laten we samen oud worden'