TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Alternatieveling Eleanor (Maya Hawke) en de voorheen populaire Drea (Camila Mendes) hebben beiden een appeltje te spelen met pestkoppen op hun middelbare school. Maar in plaats van achter hun eigen vijanden aan te gaan - wat natuurlijk erg zou opvallen - hebben ze een beter plan: ze rekenen af met elkaars kwelgeesten. En daarbij wordt geen middel geschuwd.
De tienerfilm Do Revenge geeft een knipoog naar de plot van Hitchcock-klassieker Strangers on a Train, maar is vooral opvallend door de jonge cast. Er komen namelijk nogal wat bekende gezichten voorbij. Maya Hawke zag je pas nog stralen als Robin in Stranger Things en haar partner in crime Camila Mendes ken je als Veronica uit Riverdale. Verder zie je Sophie Turner uit Game of Thrones, Austin Abrams uit Euphoria, en Cassady McClincy (The Walking Dead), Eliza Bennett (Dynasty), Maia Reficco (Pretty Little Liars: Original Sin) en Paris Berelc kunnen je ook bekend voorkomen.
Maar Do Revenge is meer dan alleen een parade van knappe gezichtjes. De film werd geregisseerd door Jennifer Kaytin Robinson, die eerder voor Netflix de romantische comedy Someone Great maakte. Ook schreef ze het scenario voor de nieuwste Marvel-film Thor: Love and Thunder. Op 16 september staat de film op Netflix en voordat er een lange trailer verschijnt is er alvast onderstaande teaser.
Partnerbijdrage
Een simpele opdracht, een tikkende klok en vijf comedians die er ieder hun eigen draai aan geven. In het nieuwe RTL4-programma Taskmaster leidt Arjen Lubach de hilarische chaos in goede banen.
Fans moeten heel lang wachten op The Masked Singer en The Voice of Holland
09:40Video: De Bauers vertellen over het nieuwe seizoen met kersverse gezinsleden
09:25De Kroesjes komen eraan: startdatum realityserie Wolter Kroes bekend
09:02Alle gasten van nieuw seizoen Casa di Beau bekend: deze BN’ers schuiven aan
08:16De TV van gisteren: Kijkers zien beledigde Mireille in B&B Vol Liefde