TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Alternatieveling Eleanor (Maya Hawke) en de voorheen populaire Drea (Camila Mendes) hebben beiden een appeltje te spelen met pestkoppen op hun middelbare school. Maar in plaats van achter hun eigen vijanden aan te gaan - wat natuurlijk erg zou opvallen - hebben ze een beter plan: ze rekenen af met elkaars kwelgeesten. En daarbij wordt geen middel geschuwd.
De tienerfilm Do Revenge geeft een knipoog naar de plot van Hitchcock-klassieker Strangers on a Train, maar is vooral opvallend door de jonge cast. Er komen namelijk nogal wat bekende gezichten voorbij. Maya Hawke zag je pas nog stralen als Robin in Stranger Things en haar partner in crime Camila Mendes ken je als Veronica uit Riverdale. Verder zie je Sophie Turner uit Game of Thrones, Austin Abrams uit Euphoria, en Cassady McClincy (The Walking Dead), Eliza Bennett (Dynasty), Maia Reficco (Pretty Little Liars: Original Sin) en Paris Berelc kunnen je ook bekend voorkomen.
Maar Do Revenge is meer dan alleen een parade van knappe gezichtjes. De film werd geregisseerd door Jennifer Kaytin Robinson, die eerder voor Netflix de romantische comedy Someone Great maakte. Ook schreef ze het scenario voor de nieuwste Marvel-film Thor: Love and Thunder. Op 16 september staat de film op Netflix en voordat er een lange trailer verschijnt is er alvast onderstaande teaser.
Johan Derksen fileert NPO-improvisatieshow Wat speelt er: 'Nog geen glímlach!'
11:18Koen Pieter van Dijk wist niet wie tegenstander Vincent Visser was in Boxing stars
10:36Urk!-ster Greetje in juridisch geschil met ex Bert: 'Relatie geploft'
09:56Linda de Mol twijfelt over einde Gooische vrouwen: 'Stoppen als mensen het nog leuk vinden'
09:33De TV van gisteren: 2 voor 12 klopt Slimste mens vlak voor finaleweek