TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Alternatieveling Eleanor (Maya Hawke) en de voorheen populaire Drea (Camila Mendes) hebben beiden een appeltje te spelen met pestkoppen op hun middelbare school. Maar in plaats van achter hun eigen vijanden aan te gaan - wat natuurlijk erg zou opvallen - hebben ze een beter plan: ze rekenen af met elkaars kwelgeesten. En daarbij wordt geen middel geschuwd.
De tienerfilm Do Revenge geeft een knipoog naar de plot van Hitchcock-klassieker Strangers on a Train, maar is vooral opvallend door de jonge cast. Er komen namelijk nogal wat bekende gezichten voorbij. Maya Hawke zag je pas nog stralen als Robin in Stranger Things en haar partner in crime Camila Mendes ken je als Veronica uit Riverdale. Verder zie je Sophie Turner uit Game of Thrones, Austin Abrams uit Euphoria, en Cassady McClincy (The Walking Dead), Eliza Bennett (Dynasty), Maia Reficco (Pretty Little Liars: Original Sin) en Paris Berelc kunnen je ook bekend voorkomen.
Maar Do Revenge is meer dan alleen een parade van knappe gezichtjes. De film werd geregisseerd door Jennifer Kaytin Robinson, die eerder voor Netflix de romantische comedy Someone Great maakte. Ook schreef ze het scenario voor de nieuwste Marvel-film Thor: Love and Thunder. Op 16 september staat de film op Netflix en voordat er een lange trailer verschijnt is er alvast onderstaande teaser.
Heated Rivalry-sterren zijn fakkeldragers tijdens Olympische Winterspelen
14:33Chris Zegers maakt zevende seizoen Break Free
13:32Documentaireserie App Me Als Je Thuis Bent komt ook op televisie
13:14Lachen, bieden en heel veel smerige opdrachten: Frank’s Veiling komt naar Prime Video
12:57Winter Vol Liefde: Monique wil geen driekhoeksrelatie met Willem en zijn ex-vriendin en de kijker is het met haar eens