TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Misha Defonseca schreef in 2005 de bestseller Misha waarin ze vertelt hoe ze als zevenjarig meisje in 1941 door bezet gebied op zoek gaat naar haar gedeporteerde ouders. Ze loopt van België via Duitsland, Polen, Rusland, Oekraïne en Italië naar Frankrijk.
Onderweg stuit ze in de bossen op een wolvenfamilie die haar adopteert. Samen trekken ze door de bossen van Polen en Duitsland, tot de oorlog voorbij is. Het boek wordt meteen een enorme hit.
Wanneer de uitgever die het boek publiceerde en Misha door een ruzie tegenover elkaar in de rechtszaal komen te staan, kiest de jury de kant van Misha. Om haar reputatie te redden duikt de uitgever in het verleden van Misha en ontdekt dan wat dingen die niet kloppen. Heeft de Holocaust-overlevende alles bij elkaar verzonnen? De documentaire Misha and the Wolves van Sam Hobkinson geeft het antwoord.
Misha and the Wolves staat op 7 juni op Netflix.
Floortje Dessing: 'Op weg naar het échte einde van de wereld'
15:11WK Darts 2026: zo kijk je gratis naar de eerste twee rondes
14:10Patty Brard: 'Hier had ik eerder mee moeten beginnen'
13:39Tina Nijkamp denkt dat dit de opvolger van Peter van der Vorst bij RTL wordt
12:48Zweverigheid viert hoogtij in Onderweg Naar Liefde: 'Gepenetreerd door energie'