TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Misha Defonseca schreef in 2005 de bestseller Misha waarin ze vertelt hoe ze als zevenjarig meisje in 1941 door bezet gebied op zoek gaat naar haar gedeporteerde ouders. Ze loopt van België via Duitsland, Polen, Rusland, Oekraïne en Italië naar Frankrijk.
Onderweg stuit ze in de bossen op een wolvenfamilie die haar adopteert. Samen trekken ze door de bossen van Polen en Duitsland, tot de oorlog voorbij is. Het boek wordt meteen een enorme hit.
Wanneer de uitgever die het boek publiceerde en Misha door een ruzie tegenover elkaar in de rechtszaal komen te staan, kiest de jury de kant van Misha. Om haar reputatie te redden duikt de uitgever in het verleden van Misha en ontdekt dan wat dingen die niet kloppen. Heeft de Holocaust-overlevende alles bij elkaar verzonnen? De documentaire Misha and the Wolves van Sam Hobkinson geeft het antwoord.
Misha and the Wolves staat op 7 juni op Netflix.
Na een enerverend begin van de knock-outfase staan dinsdag opnieuw drie zestiende finales op het programma van het WK voetbal. Frankrijk, Noorwegen en gastland Mexico gaan op jacht naar een ticket voor de achtste finales.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
20:31Dit is de startdatum van het tweede seizoen van De Hanslers
20:10Dit zijn de acht eigenaren van het zesde seizoen van B&B Vol Liefde
19:57Dit is de cast van de nieuwe Baantjer-serie
16:37Vriend van veelbesproken Anouk uit De Bondgenoten laat via Mercedes van zich horen