TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Jurken, Pruiken, Make-up en veel drama in het eerste seizoen van Drag Race Holland. Aan Fred van leer de eer om de Nederlandse versie van Drag race te presenteren. Fantastisch uitgedoste drags moeten hierin opdrachten uitvoeren om hun fabulousness te bewijzen.
Gek op drag? Ken je AJ and the queen al?
In Drag race Holland voeren als vrouw uitgedoste mannen opdrachten uit, en denk dan niet aan suffe broekrokken, maar aan blote, glamoureuze outfits, centimetershoge hakken, nog hogere pruiken en vooral heel veel make-up. De twee deelnemers die dat het minst overtuigend doen, nemen het tegen elkaar op in lip sync battle (een playbackduel).
Een jury van Nikkie de Jager, Claes Iversen en Nikkie Plessen beoordeelt wie mag blijven en wie moet vertrekken. Verwacht drama, catfights en hysterische taferelen. Fred van Leer presenteert het programma. Über-dragqueen RuPaul benaderde hem hoogstpersoonlijk voor deze eervolle klus.
Vanaf 18 september wekelijks een nieuwe aflevering op Videoland.
Grote naam toegevoegd aan cast van Medisch Centrum West
16:27Alweer een dramatisch verhaal in de laatste aflevering van Break Free
15:41Grey's Anatomy kondigt 23ste! seizoen aan
14:58Pijnlijk: SBS6 schrapt I've Got the Music in Me uit zaterdagavondprogrammering
13:29De streamingtip van de week: true crime in The Truth and Tragedy of Moriah Wilson op Netflix