TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Dan (Mamoudou Athie) spendeerde de afgelopen afleveringen met het restaureren van videobanden die Melody Pendras (Dina Shihabi) in de jaren negentig maakte in het The Visser gebouw in New York. Hij raakte steeds meer betrokken bij het verhaal van Melody die verstrikt raakte in een occulte sekte die probeerde enge god op te roepen. Melody bleek vast te zitten in een andere dimensie en Dan besloot haar te bevrijden.
Dat liep lekker totdat sekteleider Samuel (Evan Jonigkeit) opdook en Melody vastgreep. Toch lukte het haar terug te keren naar de echte wereld en bleef Dan achter. In de laatste scènes zien we hoe hij wakker wordt in een ziekenhuisbed. Op tv is een ode aan de net overleden Kurt Cobain te zien. En dat kan niet anders betekenen dan dat de arme Dan is blijven hangen in 1994. Wanneer Dan uit het raam kijkt en de Twin Towers fier op hun plek ziet staan, weet hij ook hoe laat het is.
Blijkbaar nam Dan ergens een verkeerde deur. Hij is niet meer in de andere dimensie, maar ook niet in 2022. Om te zien of Dan en Melody nog herenigd worden, moet er een seizoen 2 van Archive 81 komen en we gaan er vanuit dat Netflix dat binnenkort zal aankondigen. En daarin is het aan Melody om Dan terug te halen, het is het minste wat ze kan doen.
Partnerbijdrage
Danny Ghosen onderzoekt het asieldebat in nieuwe documentaire
14:35Renske blikt terug op veelbesproken deelname B&B Vol Liefde: 'Shit man, doe rustig meid!'
13:27Expeditie Robinson-kijkers genieten van Camiel Kesbeke: 'Power augurk!'
12:59André van Duin zorgt voor vrolijke noot in finale Het MAX Orkest
12:47Finale Het MAX Orkest: Francis van Broekhuizen imponeert met I Dreamed a Dream