TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
De titel Fatal Attraction zou je bekend in de oren kunnen klinken. Dat klopt, want deze serie is zwaar geïnspireerd op de spannende film uit de jaren tachtig met Michael Douglas en Glenn Close in de hoofdrollen. Mannen keken na het zien van die film wel twee keer uit voordat ze een affaire begonnen.
Ditmaal is de hoofdrol voor Lizzy Caplan als Alex Forrest (de personages hebben dezelfde namen als toen) die een affaire heeft met de getrouwde Dan Gallagher (Joshua Jackson). Wanneer Dan er genoeg van heeft en het uitmaakt, wil Alex daar niks van weten. Ze begint Dan te stalken. Hij doet er op zijn beurt alles aan om de affaire geheim te houden voor zijn vrouw Beth (Amanda Peet).
De serie opent trouwens met Dan die probeert voorwaardelijk vrij te komen nadat hij al 15 jaar in de gevangenis heeft gezeten voor de moord op Alex. Dan’s vervreemde dochter Ellen (Alyssa Jirrels) luistert met verbazing naar het verhaal van haar vader.
De eerste recensies voor Fatal Attraction zijn goed, dus dit zou zomaar een hit kunnen worden voor SkyShowtime. Op 22 mei staan de eerste drie afleveringen online.
Tribe to Survive: BN'ers strijden met dierbaren in extreme natuurtest
18:13Liegen en bluffen centraal in psychologische realityshow Het Diner
14:06No Way Back VIPS keert terug op televisie en dit is de startdatum
13:48Tunnelvisie met Thomas: 'Dit zou een hint kunnen zijn naar Sahil...'
13:46Dit is wanneer de nieuwe talkshow van Yvonne Coldeweijer van start gaat