TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
De titel Fatal Attraction zou je bekend in de oren kunnen klinken. Dat klopt, want deze serie is zwaar geïnspireerd op de spannende film uit de jaren tachtig met Michael Douglas en Glenn Close in de hoofdrollen. Mannen keken na het zien van die film wel twee keer uit voordat ze een affaire begonnen.
Ditmaal is de hoofdrol voor Lizzy Caplan als Alex Forrest (de personages hebben dezelfde namen als toen) die een affaire heeft met de getrouwde Dan Gallagher (Joshua Jackson). Wanneer Dan er genoeg van heeft en het uitmaakt, wil Alex daar niks van weten. Ze begint Dan te stalken. Hij doet er op zijn beurt alles aan om de affaire geheim te houden voor zijn vrouw Beth (Amanda Peet).
De serie opent trouwens met Dan die probeert voorwaardelijk vrij te komen nadat hij al 15 jaar in de gevangenis heeft gezeten voor de moord op Alex. Dan’s vervreemde dochter Ellen (Alyssa Jirrels) luistert met verbazing naar het verhaal van haar vader.
De eerste recensies voor Fatal Attraction zijn goed, dus dit zou zomaar een hit kunnen worden voor SkyShowtime. Op 22 mei staan de eerste drie afleveringen online.
Partnerbijdrage
Nederland kent genoeg dramaseries, maar sommige titels weten echt iets los te maken. Sleepers, de Videoland Original die sinds 2022 te streamen is, hoort zonder twijfel in die categorie. De serie is rauw, geloofwaardig en nét even anders dan andere Nederlandse misdaadseries en dat merk je vanaf de eerste aflevering.
Briljante Breinen stopt al na één seizoen: 'Het hing erom'
13:24Winter Vol Liefde 2026 duurt maar liefst negen weken
12:44Het vijfde seizoen van De Erfgenaam is nu al gedeeltelijk te zien bij Videoland
10:44Cheyenne Löhnen en Ingmar van den Broek verlaten GTST voor modellencarrière in Mexico
10:29Video: vreest André van Duin dat Heel Holland Bakt ook wegbezuinigd wordt?