TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Dat het niet goed gaat met Ferry Doedens kunnen we momenteel zien in de docuserie Ferry Lost maar het positieve nieuws is dat de in de problemen geraakte soapacteur hulp aangeboden heeft gekregen van diverse partijen. Gaat hij daar iets mee doen?
In de driedelige Prime Video-documentaire zie je hoe Ferry zijn dagen slijt met het eindeloos volgen van de cryptokoersen op zijn telefoon en het opnemen van pikante content voor zijn OnlyFans-profiel.
Heel gelukkig lijkt de voormalige GTST-ster daar echter niet van te worden: de ellende straalt er namelijk een beetje vanaf. Wat duidelijk is, is dat Ferry Doedens hulp nodig heeft.
En sinds de release van Ferry Lost gloort er hoop aan de horizon, zo laat Telegraaf-verslaggever Jordi Versteegden weten bij Shownieuws: 'Zijn inmiddels ex-manager laat weten dat er veel hulp is aangeboden. Heel veel onbekende mensen zijn naar Ferry toegestapt, die hulp willen bieden. En ook vrienden.'
Neemt hij die hulp dan ook aan? 'Die ex-manager zegt.. kijk maar naar die docu. Hij zit echt nog in de ontkenningsfase.'
Bekijk het fragment van Shownieuws hieronder
De driedelige docu Ferry Lost is te zien bij Prime Video
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: magere start voor Het Diner en 'pijnlijk foutje' in tv-première Máxima
06:47Vanavond op TV: De vrouwen van ..., So you think you can dance, Beverly Hills Cop II
13:00Máxima-regisseurs keken wel vijftig keer naar huwelijk Willem-Alexander en Máxima
11:12Katja Schuurman aangevallen door een geest in De Drop
11:07Kijkcijfers: Voice of Holland blijft ook zonder Blind Auditions de concurrentie de baas