TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Dat vertelde Sarandos tijdens een praatje over de kwartaalcijfers waarin hij bekendmaakte dat Netflix er -dankzij hits als de serie Wednesday- 7,7 miljoen abonnees bij heeft gekregen. In totaal heeft de streamingdienst nu 231 miljoen abonnementhouders.
Maar live sport zit er voorlopig niet in. Dat is opvallend omdat andere streamingdiensten zoals Viaplay juist al hun geld op sport zetten. De Scandinavische dienst heeft o.a. de rechten van de Formule 1, de Premier League en het darten in huis gehaald. In de VS wagen ook Prime Video, Apple TV+ en Hulu zich aan live sport.
Volgens Ted Sarandos is Netflix niet anti-sport maar wel pro-winst en volgens de CEO zit dat er nog niet in met live sport. "We hebben nog niet uitgevogeld hoe we winst kunnen maken met grote sporten via het abonnementenmodel."
Sarandos vertelde ook dat Netflix andere live-uitzendingen wel ziet zitten. Dan zou het kunnen gaan om bijvoorbeeld een reünie-aflevering van een realityshow. De streamingdienst gaat vanaf 2024 ook de SAG Awards live uitzenden, een awardshow waarin prijzen voor films en series uitgereikt worden.
Sarandos had het ook nog even over het advertentiemodel dat momenteel wordt uitgerold. Daarin krijgen abonnees in ruil voor een lager maandbedrag reclames voor hun kiezen. Volgens Netflix gaat dat model de komende jaren voor 10% van de Netflix-inkomsten zorgen.
The Voice Kids eindelijk van start: dit is wanneer
10:33De Frogers vanaf deze datum te zien op RTL5
10:16Het Perfecte Plaatje in november van start met deze deelnemers
10:00Dit gebeurt er met al het eten van het nieuwe lifestyleprogramma Thuis aan Tafel
09:28Vier Linkerhanden: met deze BN'ers gaat Wilfred Genee klussen