TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Seizoen vijf van Gomorra komt niks te vroeg, want het vorige seizoen eindigde met een stevige cliffhanger. Genny Savastano (Salvatore Esposito) werd door zijn vijanden zo in het nauw gedreven dat hij zich moest terugtrekken in een ondergrondse bunker. Het einde van Gomorra belooft weer pittig te worden, want in het laatste seizoen keert ook de dood gewaande Ciro di Marzio (Marco D'Amore) terug. Ze noemen hem dus blijkbaar niet voor niets 'l'immortale' (de onsterfelijke).
Het vijfde seizoen van Gomorra is eind vorige maand in première gegaan in Italië, maar komt al heel snel naar Netflix. Vanaf zaterdag 18 december kun je de afleveringen zien op Netflix, en onderstaande trailer brengt je alvast in de stemming.
Op Netflix kun je natuurlijk ook de eerste vier seizoenen zien, en daarnaast is er de prequel L'immortale. Hierin zie de de jonge jaren van het personage Ciro di Marzio.
De groepsfase van het WK voetbal nadert zijn ontknoping. Vandaag vallen de beslissingen in de groepen D, E en F, met onder meer Nederland, Duitsland en de Verenigde Staten in actie.
De TV van gisteren: kijkers genieten van de mooie locaties én van Quinty Trustfull in Het Perfecte Plaatje op Reis
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Vera, A Knight's Tale
20:54Marieke Elsinga maakt dit najaar comeback bij RTL Boulevard
16:06André Rieu opnieuw op Vrijthof maar wat als Nederland dan een WK-wedstrijd speelt?